2737
2734

سلام دوستان میشه لطف کنین انیمیشن سریالی معرفی کنین مرسی پایینیارو دیدم اوناییم ک دوست داشتم جلوشون قلب گذاشتم

آواتار انگ و کورا💙

باب اسفنجی💙

لونی تونز💙

تن تن میلو💙

لاک پشت های نینجا💙

پاندای کونگ فو کار

کسلوانیا(+۱۷)💙

The dragon princeرو netflixتبلیغشو دیدم کسی دیده دوس داشته

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد

اگه سریال می خوای فرندز خیلی خوبه

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 

بچه رئیس

آبشار جاذبه

استار علیه نیرو های شیطانی

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه سریال می خوای فرندز خیلی خوبه

اره سریالم نگاه میکنم فرندز رو دیدم

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
2731
بچه رئیس آبشار جاذبه استار علیه نیرو های شیطانی

بچه رئیس رو دیدم ولی اونیکی ها رو نه مرسی بابت معرفی

اره سریالم نگاه میکنم فرندز رو دیدم

💖💖

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
بچه رئیس آبشار جاذبه استار علیه نیرو های شیطانی

اره خیلی اینها خوبن

بچه رئیس رو دیدم ولی اونیکی ها رو نه مرسی بابت معرفی

💖

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738