2737
2734
عنوان

نتایج رفع مشکلات جسمی و روحی با ضمیر ناخوداگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 2324 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این کانال تو تلگرام سرچ زدم چیزی نیومد

سرچ کنید نتایج بادی کد و ایموشن کد پروفایل کانال یه صفحه قرمزه با قلب سفید

❤آرامش از من آغاز میشود.❤خدایا ازت ممنونم که منو با قوانین الهیت اشنا کردی😍
2738

من نزدیک یه ماهه دارم ایموشن کد کار میکنم،چند سری هم احساس های گیر افتادمو رهاسازی کردم.ولی هیچ تغییری در خودم احساس نمیکنم. دلیلش چی میتونه باشه به نظرتون؟

حتی آخرش هم پرسیدم با موفقیت رها شد این احساس؟گفت آره

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
من نزدیک یه ماهه دارم ایموشن کد کار میکنم،چند سری هم احساس های گیر افتادمو رهاسازی کردم.ولی هیچ تغیی ...

سلام گلم روی چه مشکلی کار میکنین و چه سوالاتی رو کار کردین؟

احساسات پنهان جذبی، پنهان جنینی، پنهان ارثی، خود جنینی و ارثی هم رفع کردین؟

سلام گلم روی چه مشکلی کار میکنین و چه سوالاتی رو کار کردین؟ احساسات پنهان جذبی، پنهان جنینی، پنهان ...

بیشتر برای درس خوندنم،چون نه رغبتی به درس خوندن دارم نه میتونم چند ساعت یه جا بشینم بخونم

6،7 تا احساس گیر افتاده رهاسازی کردم.موقع رهاسازی میپرسیدم که جذبی و جنینی و اینا رو،اکثرا جذبی بود،یکی دو تاشم جنینی،رها سازی کردم

حتی دو بار هم دیوار قلبی رها کردم هی قطرش کمتر شد 

ولی باز تاثیری رو درس خوندنم نداشت هیچ بهتر نشد وضعیتم

راستش دیگه خیلی ناامیدم،همه راه ها رو امتحان کردم که بتونم این مشکلمو حل کنم ولی درست نمیشه انگار...😞

خیلی ممنون که جوابمو میدید،واقعا روم نمیشد از کسی بپرسم.چون خیلیا نتیجه گرفتن از روش ایموشن میگم حتما مشکل از منه که درست نمیشم اصن

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
بیشتر برای درس خوندنم،چون نه رغبتی به درس خوندن دارم نه میتونم چند ساعت یه جا بشینم بخونم 6،7 تا اح ...

ممکنه احساسات بیشتر بوده باشن چون ما مراجعه کننده داریم برای یک موضوع مثلا ۳۰ تا احساس داره

دیوار قلبی هم پستشو میذارم که بدونید کاربردش برای چیه 

ممکنه به جز احساس عدم تعادل داشته باشین باورهای غلط داشته باشین واسه همین موضوع حل نشده باشه

روی این سوالات کار کنید

ایا احساس گیرافتاده ای دارم که مانع درس خوندنمه؟

ایا احساس گیرافتاده ای دارم که مانع علاقم به درس خوندن میشه؟

ایا احساس گیرافتاده ای دارم که باعث بی میلیم به درس شده؟

بیشتر برای درس خوندنم،چون نه رغبتی به درس خوندن دارم نه میتونم چند ساعت یه جا بشینم بخونم 6،7 تا اح ...

دیوار قلبی

‍ دیوار قلبی،دیواری است تشکیل شده از احساسات مدفون شده که پیرامون قلب را گرفته
نه عشقی وارد میشود و نه خارج
معمولا فرد اهل معامله و بده و بستان است تا عشق ورزی و مهر ورزی.

منجر به بیماری‌هایی همچون اضطراب،
افسردگی، گرفتگی عضلات، پرخاشگری و خودانزوایی می‌شوند، چراکه مانع دستیابی به قابلیت‌های فردی و اجتماعی می‌شوند و راه رسیدن به موفقیت را در شما مسدود می‌کنند، داشتن دیواره قلبی موجب اختلال در سلامتی می‌شود تا زمانیکه مجدد در قلب جاری شود.

در زمان تجربه‌ی احساساتی از قبیل غم، آسیب و یا ضرر به عمیق‌ترین بخش وجودمان در قلب حمله شده، که به آن احساس شکسته شدن قلب می‌گویند. سازنده‌ی دیواره قلب، ناملایمت‌ها، ناراحتی‌ها و سختی‌ها است که برای جلوگیری از آسیب بیشتر به قلب ایجاد میشه.

اثرات فیزیکی حصار قلب شامل گردن درد، شانه درد، درد فوقانی کمر و کاهش ایمنی است. حصار قلب، ارتباطات قلب را با دیگر اعضای بدن تحت تاثیر قرار می‌دهد. همچنین این مسئله بر غده‌ی تیموس تاثیر می‌گذارد، زیرا این غده درست در سمت راست بالای قلب قرار دارد این امر می‌تواند سبب بروز مشکلاتی نظیر عفونت‌های مکرر و به طور کلی تاًخیر در درمان شود.
ما به این اعتقاد هستیم که بیماری‌هایی مانند، مشکلات قلبی و تنفسی، حمله قلبی، فشار خون و احساس درد در سینه، همگی از عوارض دیواره‌ی قلبی است.

خیلی خییییلی ممنونم از راهنمایی کاملتون عالی بود😍🌹

فقط یه سوال دیگه😅ببخشید انقدر میپرسم

چه مدت بعد از رها سازی اثراتش رو نشون میده؟

2706