2726

سلام خدمت همگی من چن روز پیش جوش شیرین رو امتحان کردم کف کرد عین نوشابه امروز هم شانسی اومدم امتحان کردم هیچ واکنشی نشون نداد خیلی نگران شدم تو هفته 6 هستم خیلی از سقط میترسم

این تستا که واسه سرگرمیه، از هفته ۱۰ به بعد هم انجام میشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی اینقد مطمئنه این تست؟ چرا الکی نگرانی؟ 

اخه من در عرض 4 روز این دو حالت رو دیدم هیچ گونه حالت تهوع و ویار دیگه ی ندارم فقط درد سینه که اونم کمتر شده

اخه من در عرض 4 روز این دو حالت رو دیدم هیچ گونه حالت تهوع و ویار دیگه ی ندارم فقط درد سینه که اونم ...

سونو قلب رفتی؟ حتما برو دکتر. امیدوارم ب حق فاطمه زهرا شما مشکلی نداشته باشی. ولی من سقط مکررم هر وقت علایم کم و قطع شد. نشونه خوبی برام نبود. همین الانم توی هفته 8 هستم قراره فردا برم سونو قلب ولی همه علایمم 5 روزه رفته از دیروزم لکه بینی دارم..... ولی شما هنوز سینه هات درد داره پس مشکلی نیست 

سونو قلب رفتی؟ حتما برو دکتر. امیدوارم ب حق فاطمه زهرا شما مشکلی نداشته باشی. ولی من سقط مکررم هر وق ...

انشاالله شماهم مشکلی نداشته باشی برای هفته بعد نوبت دارم،اصلا لکه و دردی ندارم فقط درد سینه دارم