2737
2739
عنوان

شوهر و پدر شوهر خواهرم😐

1078 بازدید | 56 پست

سلام

بچه ها ما ماشین نداریم بعد وقتی ک میخوایم بریم خونه مامانم خواهرم و شوهرش با ماشین پدر شوهر خواهرم میان سراغ ما باهم میریم خونه مامانم اینا حالا دیروزم اومدند سراغم باهم رفتیم ک پدر شوهر مادر شوهر خواهرمم اومده بودند حالا اینا ب کنار 

من نمیدونم چرا هر وقت منو میبینند بهم دستور میدند😤 مثلا دیروز به محض رسیدن ب خونه مامانم اینا پدرشوهر آجیم چندتا بوکه آب داد گفت اینارا بشور آب کن من خیلی بهم برخورد انگار من نوکرشونم حالا چرا ب عروسش نگفت نمیدونم😑یا مثلا یکم تنباکو خیسونده بودند تا محیط کار بابام را باهاش ضد عفونی کنند دنبال یه پارچه میگشتند ک باهاش اب تنباکوهارا صاف کنند بمن گفت فاطمه بیا شالت را بده بما تا باهاش این را صاف کنیم چندباری هم حرفشا تکرار کرد خداوکیلی خیلی بهم برخورد و ناراحت شدم در حالی ک شال خواهرمم تقریبا جنسش مثل جنس شال من بود کنار پدر شوهرشم ایستاده بود😐یعنی چندباری هم شده من رفتم خونشون به جا اینکه از خواهرم بخواند ک فلان چیزا بیار ب من میگن مثلا آب بخواد یا چایی بخواد به من میگن درصورتی ک تو این پنج سالی ک ازدواج کردم تا حالا نشده مادر شوهرم یا پدر شوهرم یه بارم بهم دستور بدند یا کاری ازم بخوان ک من انجام 🙄من میگم شاید میخوان با هام شوخی کنند ولی واقعا درکشون نمیرسه شاید طرف جدی بگیره و ناراحت بشه احساس میکنم میخوان تحقیرم کنند میدونم اگه به همسرم جریان دیشب را بگم اونارا فحش کش میکنه بسکه رو این چیزا حساسه 😑شما جای من باشید چه فکری میکنید😢

کاربر جدید نیستم انگور قرمزم(۹۷) ولی ب دلایلی نشد دیگه با اون کاربریم بیام 😞

دیگه با ماشین کسی جایی نمیرم

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به خواهرت با آرومی بگو

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
خب شاید باهات راحت هستند و دوست دارن 

اخه من دوست ندارم اینطوری بهم دستور بدند احساس میکنم اینطور میخوان خودشو ن را از من بالاتر بگیرند😤

با اژانس رفت امد کن گلم و منت نخر سر خودتون که بخوان باهات این مدلی رفتار کنن

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2738
دیگه با ماشین کسی جایی نمیرم

اخه عزیزم مجبورم چون ماشین نداریم بعدشم اگه نرم خواهرم ناراحت میشه 😑

اخه عزیزم مجبورم چون ماشین نداریم بعدشم اگه نرم خواهرم ناراحت میشه 😑

پس باید تحمل کنی

تنها راهش اینه با اونا جایی نری

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

من باشم تعارف ندارم می گم من نمی خوام یا نمی دم 

شما مگه ازدواج نکردی چطور زوشون میشه اسم کوچیکتو صدا بزنن والا من هنوز ازدواج نکردم مادرشوهر خواهرم یه خانم ته اسمم می چسبونه آخه یعنی چی که اسم کوچیکتو صدا میزنه

به نظرم خودت بهشون رو دادی

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
سعی کن احساس بد رو از خودت دور کنی این تنها چیزی هست که بهت کمک می‌کنه 

خیلی سخته واقعا نمیتونم باهاشون کنار بیام😥

2706