2733
2734

بچه ها شابد خنده دار باشه ولی شما نی نی اتون وقتی تو شکمتون بود مثلا یه ساعتایی بیدار میشد دیگه درسته؟مثلا نی نی من الانکه تو شکممه هنوز صبحها دقیقا راس ساعت ۹ یا ۹ ونیم بیدار میشه لگد میزنه بعد وقتی هم به دنیا بیاد همین ساعت بیدار میشه؟؟مال شما اینطوریه الان؟

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍

خخخخ ای جااان.اره .

من نینیم صداها رو میشنید لگد میزد.الانم عاشق شعر و اهنگ کودکانس.اذانم دوس داره

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه اينجوريه ياااا خدا

پس چرا ني ني من نميخوابه اصلا؟؟

تا اين لحظه نشده نگران تكون نخوردنش بشم

مدام داره ميزنه كه😑

مخصوصا از شب تا صبح

شاااايد ظهرا يكم بخوابه

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
2738

نه بابا دنیا که میان اگه مشکلی نداشته باشن فقط میخورن و میخوابن ساعت ماعت نمیفهمن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
اگه اينجوريه ياااا خدا پس چرا ني ني من نميخوابه اصلا؟؟ تا اين لحظه نشده نگران تكون نخوردنش بشم مد ...

کارت دراومده پس شبا نمیخوابه😂😂

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706