2726
اخه یه هفته جمع کردم پول تو جیبی هامو😂😂اخر هفته دلم نیومد نگه دارم یه هودی خریدم حالا منتم میزارم ...

منم مثله شما همه ی پولامو خرج میکردم عزیزم و با خودم میگفتم خب آدم باید در لحظه زندگی کنه پول برای همینه که چیزی که دلم میخواد رو بخرم دیگه

دیگه پس اندازی نداشتم یه وقت دلم خواست یه چیزی بخرم که قیمتش زیاد بود اما هیچ پس اندازی نداشتم و خواستم جمع کنم که گرونیا هی قیمتش رو بیشتر و بیشتر کرد

بعدشم که رفتم سر وسایلام دیدم کلی وسیله ی اضافه و بیخودی خریدم! 

کلا دیگه تصمیم گرفتم به اندازه خرج کنم تا هر چیزی که میخوام رو بتونم بخرم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه واقعا نمیدونم تعریف بقیه از پولدار چی باشه ولی میگن اگ خسیس نبودن پولدار نبودن ...به فرض یه نفر م ...

ببین پولدار زحمت کشیده بنظر من چون سختی کشیده تا ب اون موقعیت رسیده قدر پولشو میدونه و میشه خسیس چون دلش نمیخاد دوباره برگرده ب اون روزهای سخت.پولدار ک از جیب باباش و ارث و اینها ب ی جایی میرسه اون میشه ولخرج چون زحمتی برای اون مال نکشیده و قدرشو نمیدونه

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
2728
ياخدا يعنى قند اينقدر با ارزشه😂😂😂

لابد دیگه ولی خانومش هم کم نمیزلره براش اتیش میزنه به مالش اون نون میخرید خانومش میفروخت به همسایه ها شوهره از وقتی فهمید اون کارو کرد،،،

اخه اینا کلاس هفتمن ها،میگه برای دوچای یه قند میده بهمون حتی به مامانشون،،،باباهه کمد داره میزاره او ...

والاهمسایه های ماهمشون باغدارن وزراعت گوجه خیارلیموخرما...شاید بگی ماهی 2کیلوبیارن برات یکیش ک میبینی گونی گونی لوبیاسبزسالمومیذاره جلودربرااشغالی ولی عمرابه کسی بده

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍
وای فداش بشم😍😍😍😍😍😍انقد خندیدم به جمله اخرت

خدانكنه عزيزم😁ان شاءالله در اينده قسمتت شه از اين خانماى نازدار😁

راستى اگر خونه اين قومتون رفتيد يه كارتن قندشكسته يزدى ببريد بنده خدا ذوق كنه😂

ببین پولدار زحمت کشیده بنظر من چون سختی کشیده تا ب اون موقعیت رسیده قدر پولشو میدونه و میشه خسیس چون ...

من خودم واقعا تا دانشجو بودم و قضیه ارث پدربزرگم درست نشده بود کار میکردم براخودم یه شالم نمیخریدم میفرستادم برا خانوادم اصلا نداشتم ک خرج کنم 😂😂

ولی از وقتی خدا رو شکر استخدام شدم ودستمون ب دهنمون رسیده هیچی رو نمیزارم ب دلم بمونه ....

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
لابد دیگه ولی خانومش هم کم نمیزلره براش اتیش میزنه به مالش اون نون میخرید خانومش میفروخت به همسایه ه ...

این دنیاانگاربرعکسه ...منی که نیازبه لیزردارم بولشوندارم ازاون وردوستم بول ازسروروش میباره باورمیکنی یه تارموهم نداره  

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍
من خودم واقعا تا دانشجو بودم و قضیه ارث پدربزرگم درست نشده بود کار میکردم براخودم یه شالم نمیخریدم م ...

خدا را شکررر😍

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
میگم من بیس سالمه هفته ای حدود چهار صد تومن خرج خوراکو پیتزامه،،،به نظرتون خسیس باشم پولدار میشم؟

هم سن همیم

بنظرم 400 تومن زیاده. کمش کن، بقیه ش رو جمع کن، ی چیزی بخر

هفته چقدر پول تو جیبی میگیری؟ 

مقایسه کردن، یعنی نابود کردن لذت ها !!

بله 

اگه خسیس نبودن ک پولدار نمیشدن

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
بله من ادم ميلياردر تو شهرمون ميشناسم كه چندتا مسجد و بيمارستان داره يه خانم نيازمند كه همسرشون فوت ...

با مقایسه ی این دو فرد میشه فهمید چجوری یکی پولدار میشه یکی گدا😂

واقعا پولدارا واسه پول حتی کمترین مقدار ارزش و احترام  قائلن 😂

2706