2733
2734

وقتی ازدواج کردیم پول نداشت 

اما با تحصیلاتش و صبوری و نقشه هام وکار کردنش

وضعش خوب شد 

من یه دختر زیبابودم که تو اوج جوونی ۵سال از عمرمو گذاشتم و به اصرارش یه بچه اوردم

همیشه تو دعواها من کوتاه میام واشتی میکنم 

قهر نمیکنم دلم نمیگیره .بحث علاقه نیس کلا باهمسر اینجورم .

فک کنید تو دوران مریضی من فحشم میداد و برام یه دارو ۳ تومتی نمیگرفت 

اما من چون مادرش بام رقابت میکنه مجبور شدم خیلی تجویلش میگیرم و انواع غذا و غیره..

چون مادرش داشت متقاعدش میکرد طلاقم بده واونم فک می کرد چون زیاد توجه نکردم دوسش ندارم .

حتی مادرش بم گفت تو با منت کشی اومدی و شوهرت دوست نداره 

گرچه جلوه هایب از دوست داشتنش رو بافراهم کردن چیزایی که دوست دارم تو زندگیم دیدم 

اما من همیشه بازمده بودم.و خودمو کوچیک کردم 

بااینکه از هر نظر خوبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم ب این کارا میگن شوهر ذلیلی

ربطی به احترام و مهربونی و خوش اخلاقی هم نداره

آره آدم باید احترام شوهرشو نگه داره و باش خوب باشه

اما اونیکه بخواد تازه به دوران رسیده شه یه دارو هم برات نگیرهتازه استرس طلاق هم بهت وارد کنه درو براش بذار باز خلاص

2738
خب من یه زنم بعدش بدون پشتوانه تو این جامعه گرگ چه کار کنم ؟! دیگه 

یکم خودتو دست بالا بگیر دختر این چ وضعشه هرچی خودتو حقیر کنی اون بیشتر باد میکنه 

الویت همه چی خودت باشه و بس 

و شوهری ک امروز با حرف مادر بخواد طلاقت بده فردا با دلایل مسخره تر میخواد طلاقت بده بیخیال 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
خب من یه زنم بعدش بدون پشتوانه تو این جامعه گرگ چه کار کنم ؟! دیگه 

عزیزم جامعه اونقدا هم گرگ نیستا الان خیلی از خانوما مستقلن روی پای خودشونن

البته تو اول متدو عوض کن از موضع شوهر ذلیلیت فاصله بگیر برا خودت شخصیت قائل شو چندتا کتاب مطالعه کن اگه دیدی فایده نداره مهریتو بگیر و مستقل شو

عزیزم ب این کارا میگن شوهر ذلیلی ربطی به احترام و مهربونی و خوش اخلاقی هم نداره آره آدم باید احترا ...

درک کن 

میگم اون بره من با یه بچه هیچ اینده ای ندارم 

چوم زندگی م رو اشتباه پای این مرد گذاشتم 

لااقل اینجا یه محبت بخور نمیری هس .

ولی میدونی .اینکه اکثر دعوا ها اون مقصره اذیتم همیشه گذشت از من بوده همیشه 

۲۹

برای اینکه تو زندگی خودت ( شخص خودت ) آرامش داشته باشی به چه چیزهایی نیاز داری ؟ چی تو رو قوی تر میکنه ؟ چی بهت حس خوب بودن و راحتی میده . دنبال همون ها برو. قرار نیست حتما از این زندگی فرار کنی و جای دیگه خوشبختی رو پیدا کنی که 

شروع کن هر جا هستی زندگی ات رو بساز ، ارامش و شادی میاد

شخصبت جالبی نداره خیلی اذیت میشم.

یکی از ویژگی هاشون بی اب و چشمی 

مثلا دختر برادرش بردم گردوندم خرید کردم بغل کردم ۱۷ سالشه 

اخرش چن وقت بعد بی احترامی و بم حمله کرد و زخمی شدم 

یاخودشوهرم تشویقش کردم برو سر فلان کار من از کارم انصراف میدم بات میام تو پیشرفت کن .

بعد همون جاسر کارش بم خیانت کرد !

2706