2726
عنوان

دلدرد زیر ناف بعد.... نشانه چیه؟! 😔

784 بازدید | 37 پست

با توجه به تاریخ پریودم احتمال اینکه دو روز پیش تخمکگذاری باشه زیاده البته پریود هام منظم هست اما دوره هام گاهی یکی دو روز جابجا میشه، دیشب رابطه داشتیم و همیشه طبیعی جلوگیری میکرد شوهرم اما دیشب نتونست و نا خواسته شبیه اقدام به حاملگی شد 😔😔، چون قبلنا پریودم خیلی نامنظم بود بخاطر هرمون هام و کیست ها به سختی تونستم بدنم رو رو فرم بیارم و پریود هام منظم کنم و الان هیچ کیستی ندارم برا همین میترسم قرص اورژانسی بخورم که باز بهم نخوره بدنم و هرمون هام... از صبح زیر نافم درد میکنه و تیر میکشه، احتمال داره حامله شده باشم؟! دخترم هنوز دو ساله نشده 🥺🥺

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فشار اوردی به خودت

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
من زیر نافم تیر می کشید حامله بودم ناشکری نکن

ناشکر نیستم ولی خب میخوام مطمئن بشم، البته سنم بالاست و چند بار چند بار نمیتونم حامله بشم، یه دختر دارم میخواستم با آی وی اف پسردار هم بشم الان احتمالا دختر میشه باز

حالا یکبار اورژانسی بخور بهتر از اینه که باردار بشی با بچه کوچیک

خب میترسم که زحمت چند ساله ام برای درست کردن تنظیم هرمون هام بهم بخوره، برا همین میخواستم مطمئن بشم نشانه حاملگی هست یا نه؟ 

2706