2726
عنوان

منم دلم میخواد لپ داشته باشم😏😏

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 96 پست
ن اینجوری هم نیست من  قبلا یکم پر تر بود بدنم خودم تلاش کردم لاغر تر بشم  الان همه میگن ص ...

میگن اگه شیر خشک بخوری صورتت تو پر میشه می خوای یبارم اینو امتحان کن

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم توهین نکن به دهاتی از صدقه سر همونایه که ما خیلی مایحتاجمون فراهمه. طرز بیانت رو اصلاح کن. آنق ...

خانم محترم این اصطلاح رو به عادت همیشه و بی منظور به کار بردم

اگر به خودتون گرفتید خودتون مقصرین

در ضمن اصلا دوست ندارم منو ریپلای کنید

موفق باشید

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
اخه  نمیخوام چاق شم کلی سخت کشیدم وزنم اوردم پایین

می خوای برو پیش دکتر تغذیه یا میتونی تو همین گوگل هم بزنی یه چیزی که خودت رو چاق نکنه فقط صورتت تو پر شه

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
عزیزم توهین نکن به دهاتی از صدقه سر همونایه که ما خیلی مایحتاجمون فراهمه. طرز بیانت رو اصلاح کن. آنق ...

اره تا تقی ب توقی میخوره میان دهاتی دهاتی راه

میندازن. خانم میخاد پرده عوض کنه پای دهاتیای

بدبختو پیش میکشه . 

2706