2737
2734

ب کسی ک بهم امید بده 

دارم حسابی برا آزمون استخدامی میخونم اما هم نگرانم هم انرژی منفی دور برم زیاده ....

شدید احتیاج دارم ب انرژی مثبت و اینکه یکی دلگرمی بهم بده

می‌خوام معلم بشم و براش دارم تلاش میکنم 😍😍😍

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم کنکوری ام  امیدوارم هم تو بشی هم من

تلاش میکنی؟

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2731

سلام عزیزم..خواهر من آزمون داد سه سال پیش بدون پارتی و سهمیه و هیچ تبصره ای قبول شد..یه توصیه ای ک داره میگه وقتتو برا عمومی حروم نکن اختصاصیارو فقط بخون..میگه عمومیو هرچقدم بخونی فایده نداره چون دامنه ش خیلی زیاده..‌

😆 از منی که اول صبحیه فهمیده تو رزرو های ایران‌خودرو هم نبوده بیا امید بگیر ببین باکیم نیس

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

عزیزم وقتی خوندی دیگه نگرانی نداره که 

کسی باید نگران باشه که نخونده 

انشالله که قبول میشی🤲🏻

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
2738

بابا درمیای شک نکن انشالله دلم روشنه فقط بکوب و بادقت بخون انشالله تاپیک قبولیت عزیزم 

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜

باور داشته باش که هر اتفاقی تو زندگیت میفته همون خیر و صلاحته.تلاشت رو میکنی؛قبول میشی و حالت جا میاد؛تلاشتو میکنی؛قبول نمیشی و بعد از اون یه اتفاقی برات میفته که میگی چه خوب شد که اونجا قبول نشدم.در هر دو صورت برنده ای😊من به این ایمان دارم

بابا درمیای شک نکن انشالله دلم روشنه فقط بکوب و بادقت بخون انشالله تاپیک قبولیت عزیزم 

خدا از دهنت بشنوه 

آزمونش افتاد برا ماه بعد

اره خداروشکر وقتمون بیشتره

باور داشته باش که هر اتفاقی تو زندگیت میفته همون خیر و صلاحته.تلاشت رو میکنی؛قبول میشی و حالت جا میا ...

اهوم 

من تلاشمو میکنم قطعا نتیجه دست خداااااست...

سلام عزیزم..خواهر من آزمون داد سه سال پیش بدون پارتی و سهمیه و هیچ تبصره ای قبول شد..یه توصیه ای ک د ...

اره بیشتر تمرکزمو رو تخصصیاگذاشتم‌‌...

2706