2733
2734
عنوان

مامانم میخواد بینیشو عمل کنه

524 بازدید | 22 پست

نمیدونم تشویقش کنم یا منصرفش کنم ،نمیخوام دلش بشکنه واقعا درگیرم،چون پوست بینیش با بالا رفتن سنش ضخیم تر شده بینیش گوشتیه هر شخصی با این مشخصات عمل کرده بینیش خوشگل نشده

تازه یادش افتاده😎

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
 دل باید جوون باشه

ادم بایدروحیشوخوب کنه عمل بینی ازنظرمن ربطی به خوشی نداره وکارغیرضروریه😎

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

تشویقش کن

خیلی توی این حدود سن خوشگلی و تغییر مثبت روی روحیه آدم تاثیر داره

البته بعد از کرونا

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738
تازه یادش افتاده😎

تو هر سنی میشه هر جور میخوای زندگی کنی،یکی از اقوام از مامانم چن سال بزرگتره بینیشو عمل کرده ولی بینیش استخونی و پوست نازکی داشت برا همین خیلی عالی شده،میترسم برا مامانم مشکل ایجاد بشه چون کاملا شرایط برعکسه وگرنه درگیر کلیشه های بیخود سنو سال نیستم 

ادم بایدروحیشوخوب کنه عمل بینی ازنظرمن ربطی به خوشی نداره وکارغیرضروریه😎

ولی به سن و سال هم ربطی نداره  

بنظرم هرکاری که یه آدم بیست ساله رو سرحال میاره برای یه آدم 50-60 ساله هم تغییر مثبته

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
ولی به سن و سال هم ربطی نداره     بنظرم هرکاری که یه آدم بیست ساله رو سرحال میاره برای یه ...

عمل بینی چیه که ادموسرحال کنه چیزای زیادی برای دل خوشی وجودداره.فردامیزنن ناقصش میکنن نمیتونی  نفس بکشی اون موقع حالت جامیاد😜

عمل بینی چیه که ادموسرحال کنه چیزای زیادی برای دل خوشی وجودداره.فردامیزنن ناقصش میکنن نمیتونی  ...

یه تغییر مثبت تو ظاهر آدم واقعا روحیه آدمو عوض میکنه،البته خیلیا رو دیدم بینیشون فوق العاده مشکل داشته اما راضی بودن و دلشون خوش بوده یکیم دل خوشیش تو رسیدگی به ظاهرش هست هر کسی به یه شکلی حال دلش خوب میشه ،در مورد ناقص کردنو ایجاد مشکل بعد عمل واقعا باید حسابی پیگیر بود تا یه دکتر خوب پیدا کرد

عمل بینی چیه که ادموسرحال کنه چیزای زیادی برای دل خوشی وجودداره.فردامیزنن ناقصش میکنن نمیتونی  ...

حرف من چیز دیگه ست

اینکه کسی با نفس جراحی بینی مخالفه بحثش فرق داره

اما اگه موافقش باشه دیگه نباید سن و سال مهم باشه. 

مشخصا با جمله «تازه یادش افتاده» شما مشکل دارم

ضمنا عمل بینی برای من، مادرم، خواهرم، خاله م، زنعمو، زندایی و عمه هام و تقریبا همه خانمهای فامیل تغییر مثبت و عوض شدن روحیه بود. یه نفر پشیمون ندیدم

2706