2726
عنوان

کرونابیایید

203 بازدید | 17 پست

بچها سر درد ب تنهایی از اعلایم کروناس؟

گلومم کمی عفونت داره.

روزی دو سه تام سرفه.

پاهامم درد میکنه 

قبلا اینطوری شدم یه سرم زدم خوب شدم بنظرتون کروناس،؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

جدیدا میگن سردرد های شدید

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             

نمیشه قطعی گفت 🤷🏻‍♀ انشاءالله که نباشه

شازده کوچولو پرسید🌺🌺                                       از کجا بفهمم وابسته شدم؟                                      روباه گفت تا وقتی که هست نمیفهمی☹️

اوف خدایاخودت یه کاری کن

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم

سردرد و پادرد شدید از علائمشه متاسفانه اما احتمالا سرماخوردگیه تا 10روز قرنطینه کنین ویتامین دی و سی با سوپ و مایعات فراوان یادتون نره

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜
میگن سردردشدید جزو علایمه .ممکنم هست علایم شما کروتا نباشه ولی لطفا برا احتیاط رعایت کنین مهمونی و د ...

ن بابا مهمونی چیه 

مامانم دیابتیه از اون میترسم تویه خونه ایم

وای نگو اخه خواهرم همین اعلایم رو داره هر دومون باهم اینطوری شدیم

بویایی دارین 

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             
2706