2410
2553
عنوان

کسی بچش تب دوره ای داشته ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8435 بازدید | 53 پست

[QUOTE=161342153]خدا رو صد هزار مرتبه شکر تو رو‌خدا برای پسر منم دعا کنین  که خوب شه مرسی از راهنماییت[/QUOT

من برای اخرین بار که تشخیص تب دوره ای دادن ، برای دخترم دعای حزر امام جواد گرفتم از یه انسان خیلی مقرب و نیک ، همون دعا باعث شد یا دوره تب ها ناگهانی تموم شد ، دیگه هیچ وقت تب نکرد ....و اینم بگم خیلی بچه مو تو چشم و خاص نگه میداشتم و با اینکه ادم روشنفکریم اعتقاد دارم با مریضیش ارتباط داشت حالا حسادت ، چشم نظر ، دلشکستگی کسایی که شرایط شو نداشتن ....ولی کلا بهم عبرت شده این موضوع و خیلی رعایت میکنم گرچه خدا رو شاهد میگیرم برای دل خودم و از عشق مادریم براش هر کاری میکردم ولی خب شاید دیگران حسرت بکشن .......این تجربه ی من بود ، شما هم پسرتو با دعا و نذر و توسل جز درمان شفاشو از خداوند مهربون بگیر 🌹 منم از صمیم قلب دعا میکنم دیگه هیچ وقت تب نکنه و مثل دختر من حالش برای همیشه خوب باشه و بشه یه اقا پسر خوش قلب و مهربون و قوی که چشم و چراغ خونتون بشه در اینده 🌹

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی عزیزم اگر تهرانی من دکتر بهروز مقدادی رو بهت پیشنهاد میدم صحفه اینستاگرام هم داره فالو کن خیلی مطلب های مفیدی داره ، دختر کوچکم به خاطر رفلاکس و الرژی تحت نظر ایشونه ،هم دستش شفاست هم علمش بی نظیره هم برخوردش عالیه هم اینکه پسر خاله م برای تب دوره ای تحت نظرشه و دیگه فک کنم از پارسال یکی دوبار تب کرده فقط ، دو سالشه ، از یکسالگی شروع شده بود اونم تب هاش ، ولی داروهاش رو با اینکه یکبار با دخترم با هم ویزیت شدن چون خودم برده بودمشون با هم بودیم ، ولی نمیدونم چیه اگر بخوای سوال میکنم برات ، سخت ترین مریضی ها رو هم ایشون درمان میکنن واقعا بی نظیره من کل تهران و تا حالا گشتم مطب ب مطب ....ولی یه خورده نوبت دهیش طول میکشه و داروهاش همه خارجی و گرون قیمته ولی ارزش داره قطعا 

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
فدای تو عزیزم ❤ شناختمتون ، امیدوارم هیچ وقت دیگه به خاطر برخورد دیگران زندگی و ارامش تون بهم نریزه ...

بله واقعا اتفاقا شنبه بعد از یکماه همه باهم یادشون افتاد و دونه دونه زنگ زدن احوالپرسی و منم مثل همیشه با روی خوش رفتار کردم باهاشون مادرش گفت یعنی من انقدر اذیتتون کردم اون مدتی که خونتون بودم که زنگ نزدی خبر بگیری گفتم نه مادر جون گرفتار بچه و کار بودم 

ولی انگار خودشون متوجه اشتباهشون شدم که همیشه نباید من زنگ بزنم و خبر بگیرم ازشون خواهرشوهرم هم زنگ زد و دعوت کرد که بریم منزلشون 

گاهی لازمه ادم در دسترس نباشه و دور باشه تا قدرتو بدونن 

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره
2456

سلام دوست عزیز بنده مشاور طب سنتی هستم چندین سال هست زیر نظر دکتر هاشمی از شاگردان حکین خیر اندیش فعالیت میکنیم برای تب مدیترانه  میتونید از شیره باریجه و انیسون و چای کوهی  استفاده کنید    بیمارانی ک ب ما مراجعه کردند بعد از مصرف این  دارو های    حملاتشون   در ۳ ماه یک بار  شده و حتی   بهبود بیشتر  پیدا کردند ب مرور امیدوارم به شماهم این موار د کمک کنند  سوالی داشتید میتونید ب این شماره در واتساپ پیام بدید ۰۹۱۵۰۲۸۶۲۴۱

2714
سیستم ایمنی پسر من پایینه و اینکه با ازمایشاتی که انجام شد معلوم شد پسرم سندروم مارشال داره و اینکه ...

سلام عزیزم..ببخشید واسه پسرمنم تشخیص مارشال دادن..پسر شما بهتره ایشالا؟ همچنان دارو مصرف میکنه؟ به ما گفتن سایمتدین پیدا نمیشه شما همچنان سایمتدین میدین؟ ممنون میشم راهنمایی کنید🙏پسر منم همش داره تب می‌کنه و گلودرد چرکی.‌‌.میشه بگید داروهای مصرفی پسرتون چیا هست؟

استاتر ببخشید یه سوال برام پیش بود دختر من الان ۲۰ماهشه یک ماهه در هفته دوروز تب میکنه که با هر ۱۲ساعت شیاف گذاشتن خوب میشه کاملا هیچ علائمی هم نداره دیگه... فک کردم بخاطر دندوناشه که داره در میاد یعنی احتمالش هست این تب دوره ای باشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنی 

خواهش میکنم برای خونه دار شدنمون صلوات بفرستین لایک کنید منم برای حاجتتون دعا میکنم
استاتر ببخشید یه سوال برام پیش بود دختر من الان ۲۰ماهشه یک ماهه در هفته دوروز تب میکنه که با هر ۱۲سا ...

اگه مدت دار طولانی باشه بله ولی در طول یک ماه نمیشه گفت ماشاله حداقل باید یک سال به همین منوال باشه 

ایشالا که دخترتون سالم باشه و مارشال نباشه 

سلام عزیزم..ببخشید واسه پسرمنم تشخیص مارشال دادن..پسر شما بهتره ایشالا؟ همچنان دارو مصرف میکنه؟ به م ...

الان بجای سایمتدین داره مداسین استفاده میکنه البته یه دوره سه ماهه استفاده میکنه دوباره نمیدونم تشخیص چیه ؟ 

ولی خدارو شکر مدتیه که حالش بهتر شده یعنی در فواصل زمانی طولانی تری تب میکنه

اگه مدت دار طولانی باشه بله ولی در طول یک ماه نمیشه گفت ماشاله حداقل باید یک سال به همین منوال باشه& ...

ممنونم عزیزم برای توضیحتون برای پسرتون حمد میخونم

خواهش میکنم برای خونه دار شدنمون صلوات بفرستین لایک کنید منم برای حاجتتون دعا میکنم
الان بجای سایمتدین داره مداسین استفاده میکنه البته یه دوره سه ماهه استفاده میکنه دوباره نمیدونم تشخی ...

خداروشکر بهتره..عزیزم شما چه آزمایشاتی انجام دادین موقع تشخیص؟ دکتر واسه پسرم دو سه تا آزمایش دیگه هم نوشته..علائم پسرتون برای مارشال چیا بود؟ تب های منظم بود؟ گلو درد و چرک گلو هم داشت؟ آزمایش خون و ایناش مشکلی نداشت؟

2706