2726
عنوان

بچه ها توروخدا تاپیک قبلمو ببینید

126 بازدید | 13 پست

من دیشب بهش گفتم که یه بهانه جورکن بیا خاستگاری حتی بهش گفتم چی بگه به خانوادش گفت من میترسم ازدواج وپول ندارم باید زمان بگذره یه مدت تا ببینم چی میشه 😞😞بعدم گفت یبار دیگه بحث ازدواجو کنی بلاکت میکنم 😞چه کنم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوز شک داره که واقعا دوستت داره یا نه😁وگرنه بیپولم بود میومد خواستگاری

شازده کوچولو پرسید🌺🌺                                       از کجا بفهمم وابسته شدم؟                                      روباه گفت تا وقتی که هست نمیفهمی☹️
2728
هنوز شک داره که واقعا دوستت داره یا نه😁وگرنه بیپولم بود میمود خواستگاری

چکار کنم تاپیک قبلمو خوندی؟؟

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
چکار کنم تاپیک قبلمو خوندی؟؟

نه فقط  پست اول این تاپیکتو خوندم  میرم بخونم 

شازده کوچولو پرسید🌺🌺                                       از کجا بفهمم وابسته شدم؟                                      روباه گفت تا وقتی که هست نمیفهمی☹️
اره دقیقا ...کسی ک دوستت داشته باشه جونشو واسه ادم میده.

صد در صد👌🏻👌🏻

امروزم بهم.گفت حوصله خودمم نددارم 😞

عزیزم  قشنگ واضح هستش که اون آقا واسه اینکه وقتش رو پر کنه میاد با شما چت میکنه مطمئنا شما رو ن ...

خب چرا نمیره بایکی دیگه با یکی دیگه دوست بشه خب

خب چرا نمیره بایکی دیگه با یکی دیگه دوست بشه خب

ازکجا میدونی شاید دوسته و خبر نداری بعدشم داره بهانه میاره بعدشم چشاتو وا کن دختر خوبه تو اون یکی تاپیک یه کتاب نوشتم برات هی دلتو راحت نده