2737
2739
عنوان

گناه

189 بازدید | 11 پست

سلام بچه های من ۱۹ سالمه و متاهل  هستم من یه گناهی انجام میدادم یه سال بود گذاشته بودم کنار دوباره شروع کردم بعد تو به کردم و دوباره شروع کردم آخرین سری یعنی دوماه پیش توبه کردم گفتم خدا اگه خدا تکرار کردم هر کاری دوست داری سر بیار باز دوباره بعد دوماه توبمو  شکستم از خودم خیلی بدم میاد فکر کنم خدا دیگه من و نمیبخشه😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا بخشندس 

تلاشتو بیشتر کن دیگه تکرار نکنی 

سرگرم کارای دیگه کن خودتو

شازده کوچولو پرسید🌺🌺                                       از کجا بفهمم وابسته شدم؟                                      روباه گفت تا وقتی که هست نمیفهمی☹️

خدای مهربانتر از مادر...

یادت نره خدای واقعی با جیزی که تو ذهن ماست فرق داره.

یه مادر حتی پای چوبه دار برای فرزندش که میخوان اعدامش کنند خون گریه میکنه..

پس خدا خیلی بزرگتر و مهربانتر از مادرِ..

2738
هر وقت اومد سراغت هر جا هستی روبه قبله باایست ‌و دستتو بذار روی قلبتو ۳ مرتبه بگو السلامُ علیک یا اب ...

یه شوقی برای انجام ندادنش تو دلت میُفته ک دیگه اون لحظه دلت نمیخواد انجامش بدی. و به ازاش از خدا چیزی بخواه به عنوان هدیه. هر دعایی داشته باشی اگه ب صلاحت باشه برآورده میشه. چون تو از نفست گذشتی

انسان اشرف مخلوقاته این ینی میتونه با نفس اماره خودش برخورد کنه و برده شیطان و نفس اماره و... نشه 

نمیدونم چه گناهی کردی ولی دلتو با یاد خدا پر کن و چشمتو از گناه و الودگی خالی کن

تو شرایط گناه خودتو قرار نده و دوری کن

البنه منم پاک نیستم گناهای ریز و درشتی دارم 

اما همین که پشیمونی ینی هنوز دلت رو شیطان تسخیر نکرده

خدایا شکرت بابت همههههههه چی🙃❤

متاهلی و...،اگه همونه... خودار.....،مقصرضعف مردانگی همسرته کم میذاره برات ،خیییییلییی بمن آسیب روحی زداین موضوع،، بعداز5سال هنوزروحم جریحه داروغرورم خردشده  چون شوهرنامردی داشتم لذت میبردازخیانت بمن وخواهروبرادریش باخودم ،5ساله مرده ولی نمیتونم حلالش کنم ،بهتره واقعا یه فکراساسی بکنی برای حل مشکلت ،داغون میشی ،اصلا هرکارغیرطبیعی فقط صدمه داره 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه