2737
2734
عنوان

میکروبیلدینگ زشت

182 بازدید | 8 پست

بچه ها من تازه میکروبیلدینگ کردم ابروهام زشت شده پیشه اونیم که رفتم معتبره و همه تعریفشو میکنم ولی نمی‌دونم چرا ابروهام بد شدن البته خوده خانومه میگه الان ورمه بعده یه هفته الی ده روز فرمه واقعیشونو نشون میده 

حالا سوالم اینه که کیا میکروبیلدینگ کردن و این تجربه رو واقعا داشتن و آیا حرفه خانومه راسته,🤔🤔🤔 

و چطور این ارایشگرا قبل و بعد میکروبیلدینگ رو خیلی قشنگ میزنن اونا هم ورم داره چرا ماله اونا اوشتله ماله من اوشتل نیس🤕

بازتاپیک زدی😐

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

عکس بذااااار 

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ابروهرچی طبیعی زیباترازاین کاراخوشم نمیادزیبایی درسادگیست😍

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738

عزیزم منم خودم بلدم بزنم و درست گفتن بهتون روزهای اول ب شدت زشت میشه و بعد جا میفته

اگر جای معتبر رفتی نگران نباش

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...