2726
عنوان

میکروبیلدینگ زشت

217 بازدید | 8 پست

بچه ها من تازه میکروبیلدینگ کردم ابروهام زشت شده پیشه اونیم که رفتم معتبره و همه تعریفشو میکنم ولی نمی‌دونم چرا ابروهام بد شدن البته خوده خانومه میگه الان ورمه بعده یه هفته الی ده روز فرمه واقعیشونو نشون میده 

حالا سوالم اینه که کیا میکروبیلدینگ کردن و این تجربه رو واقعا داشتن و آیا حرفه خانومه راسته,🤔🤔🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله ورم که قطعا هست و الان امکان داره حتی پهن تر باشه تا وقتی به اصطلاح خوب شه ، اگر قرینه است و مدل شو دوست داشتید ، بعد اون مدتی که گفتن فرم واقعیش مشخص میشه و زیبا میشه 

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

واسه همین چیزاش ترسیدم ونرفتم دنبالش.من یه دوست داشتم ابروش گوشت اضافه هم اورد😱ایشالامال توخوب میشه گلی

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
خب چطور این ارایشگرا قبلو بعدو قشنگ میزنن

عزیزم موقع عکس گرفتن افکت میدن، تازه بعد اتمام کار تو سالن ورم کمتره وقتی میای خونه بیشتر میشه،نگران نباش اگه واقعا پیش یه فرد خوبو کاربلد رفته باشی مشکلی پیش نمیاد