2726

چجوری بخرم خراب نشن بگید لطفع

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من گاهی این ماه میخرم ماه بعد نیاز نداری جاش چیزهای دیگر میخرم مثلا یک بار شوینده یک بار حبوبات ولی روغن و برنج ثابته

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

ماکارانی

برنج 

رب 

روغن

حبوبات

سویا 

مرغ و انواع گوشت قرمز و ماهی و... اگ میخورین

سبزیجات برای فریزر

ادویه

وسایل یخچالی رو فکر کنم نمیشه واسه 1 ماه خرید و هر چی لازم داشتی همون موقع باید بخری. اما اگه کلا میخای خرید کنی ک دیگ بیرون نری ب نظرم پنیر و ماست کیلویی بگیر بکن تو سطل و تو یخچال نگا داری کن. تخم مرغ هم 1 شونه بخر. نوشیدنی هم بگیر بزار تو کمد دیواری یا هر جا ک جا داری و هر موقع خاستی استفاده کنی از چند ساعت قبل بزار یخچال 

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..

من همیشه اول ماه یه فروشگاه میرم کلی خرید میکنم

پودر لباسشویی

مایع دسشویی ظرفشویی شامپو رب ماکارانی سویا تن ماهی روغن مربا و این چیزای اینجوری رو زیاد میخرم ک شاید پیش بیاد یهو 5 ماه هم تموم نشه و چون خراب نمیشن تعداد بالا میخرم

ولی سبزیجات و میوه و مرغ و ماهی و گوشت رو فقط اندازه چند وعده میخرم ک بد و خراب نشه

اینچیزارو پولشو جدا بذار کنار همیشه تازه بخر

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...