2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودمم نظرم رو طوسیه گفتم نضر بقیه رو هم ببینم مرسی عزیزم

الان خیلی مد شده ولی من توسی روشن دوس دارم از این مدلا ک دکمه دکمه ان فک کنم بهشون میگن چستر

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

طوسی نگیر ، اکثر مبل های طوسی حالت مدرن دارن در صورتیکه فرش شما با نقش و نگار زیبایی که داره یه مبل نیمه کلاسیک براش مناسب تره تو طرح و رنگ گلبهی ، عنابی ..مثل حاشیه های فرشتون با کوسن های سرمه ای و ترکیبی 🌹

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
قهوه ای به خاطر مکمل بودنش میگین؟

حاشیه اش ک شاید بره زیر مبل، مبلای خودم قهوه ایه ب نظرم ب این طرح فرش میاد، کلا قهوه ای رنگیه ک هم شیکه هم همیشه تو بورسه و از مد نمیفته، مثل شلوار جین آبی

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
2706