2726
عنوان

شوهرم میگه ازنحوه غذا خوردن هرکس نحوه زندگی و برنامه ریزیش مشخص میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 57 پست

بهش بگو  کسی که برای بهتر شدن زندگیش برنامه ریزی داره هیچوقت اینطور با همسرش حرف نمیزنه. این طور حرف زدن فقط محبت بینتون رو به تدریج از بین می بره.

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.
خخخخ استارتر منم این مشکل رو با اطرافیانم دارم ولی هیچوقت فکر نکردم برای من مشکلی داشته باشه مثلا ه ...

شاید شما وامثال شوهرم خیلی دقیق هستید خخخ

خدایا منو همیشه ارومم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخ استارتر منم این مشکل رو با اطرافیانم دارم ولی هیچوقت فکر نکردم برای من مشکلی داشته باشه مثلا ه ...

این کانلا گویای این هست که شما اهل حساب کتاب و تدبیر هستید.با برنامه ریزی جلو میرید و این شمایید که زندگی رو اداره می کنه.

همسرتون اهل خرجای ناگهانی هم باشه شاید و شما همش باید کنترلش کنید

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
2728

من تنها کسی رو که دیدم اینجوری غذا می‌خوره و همه چیزش با هم تموم نمیشه دختر خالمه که دبیرستانیه 

اول برنج و آب خورشت رو تا تهههه میخوره بعد گوشت  و یا مرغ رو خالی خالی میخوره 

واقعا چقدر دنیای روانشناسی جذابه هیچ وقت فکر نمی‌کردم می‌تونه نشونه ای داشته باشه

.
بیشتر از اینکه غذا خوردن شما ایراد داشته باشه حرف اضافه زدن ایشون ایراد داره . بگید این رفتارش نشان ...

بعدش سعی کردحرفشو توجیه کنه ...

اما خب واقعا این دقت موشکافانه اش روی رفتارم تاثیر خیلی بدی روی روانم داره

خدایا منو همیشه ارومم کن

ببخشیدولی خندم گرفت😂

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰

اسی بی خیال 

یه گوش در یه گوش دروازه کن والا

پیر میشی یه ایراد گرفت بگو نه تو خوبی 

من سرسفره همیشه غذا میریزم بیرون سفره شوهرم میگه مثل بچه بیرون میریزی میگم گم شو بابا 😤

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

بجه ها حالا که فکر میکنم شوهرم منم اینجوری میخوره و واقعا برنامه ریزی،داره تو زندگی ،،ظرف شستن ک واویلا اینقدر تقسیم بندی و فاز بندی ک نگو چ جالب،،،،،آز اون ور من اصلا منیج منت خخخ ندارم غذا خوردن، م عین آز قحطی برگشته ها

این کانلا گویای این هست که شما اهل حساب کتاب و تدبیر هستید.با برنامه ریزی جلو میرید و این شمایید که ...

وای دقیقا همسرم یهو یه خرجایی میکنه که من مغزم سوت میکشه

بله من خیلی حساب و کتاب میکنم و تا سر ماه میرسونم ولی همسرم بی رویه خرج میکنه البته برای خودمون هست ولی نابه جا هست

مثلا امسال ما از لحاظ اقتصادی تو مذیقه بودیم چون هم یه خواب به خونمون اضافه کردیم هم اسپیلتمون سوخت چند میلیون خرج برداشت

خلاصه خیلی سخت بود

یکم که خلقمون باز شد همسرم رفت یه اسپیلت و کولر آبی ایستاده خرید

یه فشار بدی بهمون وارد شد یعنی

مشکل اینجاست من هر چی جیغ جیغ کنم اون فقط میخنده😂😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔