2733
2734
عنوان

شوهرم میگه ازنحوه غذا خوردن هرکس نحوه زندگی و برنامه ریزیش مشخص میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 57 پست
نه روش خوردن مثلا طوری بخوری که چیزی کم نمیآری مثل خورشت و ماست  کلا حرفشو نمیفهمم

وا تین چیزا کلا سلیقه ایه چه ربطی داره به برنامه زندگی.میگفتی برو عزیزم‌ یه چیزی شنیدی الکی تکرارش نکن

شاید تند تند میخوری  شاید با دست میخوری شاید قیمه هارو میریزی تو ماستا  شاید دوست داره ...

نه مثلا میگه واسه خورشت و ماستت برنامه ریزی کن خخخخ

خدایا منو همیشه ارومم کن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بنطرم بدونم منطورشو.

خب مثلا برنج و خورشت هر کسی سر سفره مشهصه.

نیبینی یکی اولش کل خورشتشو میخوره تموم می کنه.بقیه ی برنجش میمونه باید خالی بخوره.

من زیاد به دخترم ماست نمیدم عدس پلو میدم با ناست.میگم خودت منیج منت ( مدیریت) کن تا اخرش ماست داشته باشی.

دقیق بهش می گم منیج منت کن.میخندم😂😂😂

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
2731
نه مثلا میگه واسه خورشت و ماستت برنامه ریزی کن خخخخ

خداروشکر شوهر من ساعت ۳از سرکار میاد.منو بچام ساعت ۱میخوریم ناهارمونو.حوصله این نق زدنادو ندارم.خورشتو میریختم تو سرش خخ

2738
من بنطرم بدونم منطورشو. خب مثلا برنج و خورشت هر کسی سر سفره مشهصه. نیبینی یکی اولش کل خورشتشو میخو ...

آره دقیقا خوب این چه ربطی داره به مدیریت زندگی 

خدایا منو همیشه ارومم کن
من بنطرم بدونم منطورشو. خب مثلا برنج و خورشت هر کسی سر سفره مشهصه. نیبینی یکی اولش کل خورشتشو میخو ...

اخه ببین سلیقس اینا.من یه پسر عمه دارم.عادتشه برنجو خالی میخوره.تموم که شد گوشت میخوره😂الان یعنی برنامه نداره برا زندگیش؟دخترم ژله رو اول میخوره بعد شروع میکنه غذا.وسطای غذاشم یکی دو قاشق میخوره.شوهرم سالادو میزاره کنار دستش خیلی کم میخوره عذاش که تموم شد بعد سالاد میخوره...شخصا فکر نمیکنم ربطی داشته باشه به مدیریت زندگی

يعني چي براي خورشت و ماست برنامه ريزي كن؟ نميفهمم دقيقًا منظورش چيه 

میگه چون توی غذا خوردن مدیریت نداری ینی واسه زندگی هم نمیتونی خوب برنامه ریزی کنی

خدایا منو همیشه ارومم کن
میشه بیشتر توضیح بدی؟

در مورد ظرف شستن میگفت نوع زمانبندی ،  نحوه دقت در تمیزی ،  اولویت شستشو با بقیه کارها ،  غر زدن یا آرامش،  مقدار مصرف اب و مواد شوینده و.... خیلی چیزها رو از جنبه های زندگی فرد نشون میده

وسواسها تنبلی خساست روحیه قربانی تمیزی بلوغ و .... خیلی چیزهای دیگه

در مورد غذا هم تا حدی مصداق داره . بعضی حرفها مثل حرف همسر استارتر عیبجویی و بهانه گیر یه ولی انتخاب نوع غذا و طبخ و... نوع تعامل آدم با بدن و درونش رو نشون میده

مثلا من عاطفه محدود و کنترل شده دارم و از بستنی متنفرم و نمیتونم بخورم . چون عقلم ناخودآگاه ذائقه ام رو متقاعد کرده بستنی آشغال و مضره و منو چاق میکنه روحم ازش بیزار شده . خوب طبیعیه من هیچوقت فانتزی عاشقانه نامعلوم نخواهم داشت   

2706