2733
2739
خب حالشون چطوره  سخت نیست براشون.

دوستم بچه اش ۳ ساله بود که متوجه شد شوهرش با دوست دوستم رابطه داره.‌خیلی عصبانی شد و زودم از هم جدا شدن. بچه رو هفته ای یکبار میبینه. ولی میگه ثانیه به ثانیه میشمرم تا یک هفته برسه و بچه رو ببینم. دوستم تا جدا شد شوهرش از خدا خواسته با همون زنه ازدواج کرد. اونا خوش و خرم دارن زندگی میکنن ولی زندگی دوستم شد جهنم. الان اونم ازدواج کرده شوهر خیلیییییی خوبی هم داره . ولی بهم‌میگه ببین هیچی عشق اول نمیشه.اگه الان برگردم به اون زمان.بجای طلاق میومدم با رفتار درست کاری میکردم اون زن از زندگیم حذف بشه.‌من با رفتنم کار و برای اون زن راحت کردم و اونم براحتی من و پرت کرد از زندگی ای که ساخته بودم بیرون.‌

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
ایشالا برگرده بزندگی و خوب بشن.خیلی سخته جدایی با بچه.

الهی آمین . ما ک همش دعامون همینه . هرچند اخلاقش یهو افتضاح شد اما میگیم خدا ب دل بچه هاشو نگاه کنه و بیاد بالای سر بچه هاش.دختر بزرگش امسال می‌ره اول هیشکی نیس باهاش درساشو کار کنه . همش ناخناشو میخوره و کابوس میبینه

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی به حق پنج تن هیچ مادر فرزندی از هم جدانشن به ظاهر ممکنه خوب باشن فقط ولی از درون داغونن مخصوصا بچه، من که یه لحظه نمیتونم امیدوارم خدا واسه هیچ مادری نخواد، ترخدا حالا که ازدواج کردین و مادر شدین اگر تو بدترین شرایطم هستین حداقل تا بزرگ شدن بچه هاتون طاقت بیارین،اخه بچه ها چه گناهی کردن خودشون که نیومدن، من شخصا تا خداجونمو نگیره تو بدترین شکنجه هم باشم نمیگذرم از بچه هام

اخه اون زمانی که لذت بدنیا اومدنشو داشتن چرا پس ول کنن، حتی اگر شوهرم زنشو نخواد اگر مادر نخواد طلاق بگیره هیچ قانونی مادرو از بچش جدا نمیکنه، حیف بچه ها زیر دست هرکسی میفتن 

2738
هیچ مادری دلش نمیخاد از بچش جداشه حتی اگه کافرم باشه ببین چقد فشاررومادره ک مجبوره قید بچشو بزنه&nbs ...

منم همیشه به همین نتیجه میرسم حالا شوهرم میگه مادر بچش خیانت کرده و طلاق گرفتن ولی من باور نمیکنم

الهی به حق پنج تن هیچ مادر فرزندی از هم جدانشن به ظاهر ممکنه خوب باشن فقط ولی از درون داغونن مخصوصا ...

مثلا تا چند سالگی بچه ها صبر کنیم؟؟؟؟

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
هیچ مادری دلش نمیخاد از بچش جداشه حتی اگه کافرم باشه ببین چقد فشاررومادره ک مجبوره قید بچشو بزنه&nbs ...

😭😭😭😭🥺

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
الان سه سال ونیمشه نه دعاخورش کردن منم تصمیم گرفتم ب خودم فکرکنم فقط

عزیزم بچت نسبت بهت سرد شده؟؟؟؟

2706