2726
عنوان

صبحونه

324 بازدید | 25 پست

بچه ها من یه پسر ۱۱ ماهه دارم که شبا پدرمو درمیاره همش بیداره و

شبا خواب خوبی ندارم وهمش خوابم میاد

همسرمم اداری هست ساعت ۷ صب خودش پامیشه صبونشو میخوره میره 

یه چندوقتیه همش تیکه میندازه که چرا صبونمو اماده نمیکنی 

خیلی وقتا خواستم بیدار بشم ولی از خواب بیهوشم 

کم خوابی دارم واقعا 

نمیدونم چیکار کنم؟

احساس عذاب وجدان دارم

شوهرت باید درک داشته باشه

از شب اماده کن بزار دم دست

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه لوس.یه نون پنیر حاضر کردن میخواد اخه😐عزیزم عذاب وجدان نداشته باش.به فکر هودت باش

همش احساس میکنم براش کم میزارم 

میگه رئیسم میگه زنم زود پا میشه صبونه اماده میکنه درحالیکه رئسش ۶۰ سالشه زنش بچه کوچیک نداره که🥱

بهش گفتم میگه چای بدطعم میشه 

حالا شما میگی بچه کوچیک داری نمیتونی 

خالم بچه هاش دبستانی بودن تنبل بود از خواب بیدار نمیشد😅😅😅😅بچه ها صبحانه میخوردن لیوان چای هم میشستن میرفتن مدرسه اینم تا یازده میخوابید😅😅😅

ببخشید استارتر ولی حق با همسرته، من الان چندین ساله همسرمو صبحونه میدم، حتی الان که سرکارش صبحونه میخوره بازم چای بهش میدم، و سه تا بچه دارم، دوتا کوچیکن انقدر اذیتم میکنن شیطونن یوقتا یادم میره ناهاربخورم خداشاهده شبا بد میخوابن، ولی تو بدترین شرایط حتی اگر یکساعتم بوده خوابیده بودم تازه ولی صبح زود همسرمو راهی کردم، همسرشماهم داره واسه شما زحمت میکشه از علاقشه که دوست داره بهش صبحونه بدی نه خودخواهیش مطمعن باش

2706