2733
2739
عنوان

هرماه ۱تومن میدادیم قرعه ۵۰ نفره صاحب قرعه .....

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینطوری نبود بخاطر کورنا هم نمیزاشت شرکت کنیم میگفت اعتماد کنید به ما توروخدا برام دعا کنید

عزیزم اگه مدرک داری از فیشات عکس داری از پیامایی که رد و بدل کردین عکس داری برو شکایت کن

مامان دوتا دخمل ناز 😍
2731
2738
۵۰ نفر اسکول بشن باورم نمیشه چجوری ۵۰ نفرو اسکول کزده کارش خیلی درسته    

نمیدونی با اون ریشش چطور پشت تلفن حرف میزد اصلا قانعت میکرد که اسم فلان وفلان درومده😖

اینطوری نبود بخاطر کورنا هم نمیزاشت شرکت کنیم میگفت اعتماد کنید به ما توروخدا برام دعا کنید

من ۳۵۰ هزار تومن از یه نفر میخواستیم با هزار التماس بعد یه هفته بهم داد هی میگفت الان میزنم دم بانک هی انجام نمی فرستاد

بعضی ها کلا از شعور فقط بیشعوریش رو یاد گرفتن  

الان ادم جرات نداره پولشو بزاره تو بانک، چه برسه به ایح قرعه کشیا، اونم پیش غریبه

من جاریم ۹ ساله میزاره، یه بار گذاشتم پیشش بعد اون هرسال بهم میگه میگم نمیتونم، میترسم

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
ما4سال پیش شرکت کردیم برا15میلیون، ماهی300تومن میدادیم اونموقع نمیدونستیم اوضاع انقدبدمیشه، اونموقع ...

منم دیگه دو سه سالی هست که به جای اینکه پولم رو بدم به امید قرعه کشی . وام بانکی می گیرم . سود میدم ولی در عوض همونجا پول رو بند ماشین یا طلا می کنم تا ارزش پولم کم نشه . 

این نیز بگذرد....
2706