2726

وچای گذاشتم بابقیه مخلفاتش.... 

شیروآبمیوه روکه به زورباهم خوردم😂بماندکه بعدش چقدغصه خوردم که چایی واس چی دم کردم اصراف شد🤦‍♀️

حالابحثم اینه اینایی که صبحونه شون اینطوری بعداخرابمیوه وشیرهاشون نصفه میمونه ودهنی شدن (مثلا یه خونواده) بقیه اش چیکارمیکنین میریزن میره؟؟؟؟ 

واسه سلامتی عزیزانتان وعزیزانم صلوات محمدی بفرستین🌺🌺🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پولدااااااارن اونا 

درصمن سه تاشو که باهم نمیخورن میارن سر میز هرکدومو خواستن میخورن

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
اره دیگه ولی کلا ما در حدی که میخوریم و میدونیم خورده میشه میاریم م سر میز.که اصراف نشه

من فقط یه بارهم چین صبحونه ای ردیف کردم 

واسه سلامتی عزیزانتان وعزیزانم صلوات محمدی بفرستین🌺🌺🌺

حالا اوم روز تو ی شبکه سریال نوار زرد گذاشته بود

پلیسه ی لیوان ازین تپل بزرگا آب هویج بهش دادن فقط ی قلپ خورد بقیشو گذاشت همونجا رفت

الان اون چی میشه؟

دلم خواسته بود ازش

شمام ی لیوان چایی رو بریز بره بقیه ش توقوریه دوساعت دیگه بخور

آب پرتقال و شیرم بذار یخچال عصر بخور

دیگه م ازین با کلاس بازیا درنیار😄

2706