2726

عادت گندم اینه هر ساعتی بخوابم حتی ۵ صبحم باشه همون ۷ بیدارم..خیلی افتضاحه..

مشکل دیگمم اینه قبلا بخاطر جوش و استرس های شدید از روی نادونی و بعدش مرگ پدرم معدم داغونه .. چیزی ک نخورم یا یه ذره ناراحت بشم معدم داغون میشه درد و حالت تهوع در معده و اینکه فک میکنم معدمو سوراخ شده انگار ..

چیکار کنم توروخدا بگید یا چ دکتری برم 😞

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
امان از این استرس دختر خیلی مواظب باش منم مثل تو بودم ناراحت میشدم حالت تهوع میگرفتم بالا میاوردم مع ...

بخدا داغونم داغوووون .. استارتشم تو سن کم بود ک دوس پسر دوستم که یه پسر لات و بی سروپا بود دوستم شارژ نداشت با گوشی من بهش زنگو پیام داد منم سنم کمتر بود و نمیدونستم بالاخره ک بعدش زنگو پیام داد پسره ک اون دختره فلان و فلان .. بحث کردم و گفتم بمن چ بخودش زنگ بزن گف پیدات میکنم و هزارتا بلا سرت میارم !! منم سنم کم بود و باور کردم معدم چنان شدتی درد گرفت ک بیا و ببین .. اون دخترم دیگه ندیدمش گوشیشم خاموش کرد .. بعد فوت پدرمم ک باز داغونتر تا سه ماه انقد دکتر رفتم یکی یه بسته قرص داد یادم نیس چی بود خوب شدم بازم بهتر شد .. حالا یکم ناراحت بشم حتی سر چیزای الکی معدم از درد نگو دیگه

حتما کیلیندیوم سبز میخوردی نه؟ 

نمیدونم والا .. دکتر زیاد رفتم ولی یکی آخری دکتر بیمارستان بود  یه بسته قرصم بیشتر نداد .. همونو خوردم خیلی عالی شدم .. الان اسم دکترشم یادم نیس داروشم .. دکتر چی باید برم میدونی؟