2733
2734

بعد دوتا پسر دیدین دختر بیارن؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا ربطی نداره دوتا از اقواممون دوتا خواهر هستن به تازگی زایمان کردن دوتا پسر داشتن سومی دختره برای ...

وای چه خوب

با قاطعیت یه نفر میگفت منم راستش دقت کردم فامیل اینجوری شده البته اکثرا سومی رو نیاوردن ولی دو مورد که آوردن سومیم پسر شده

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2738
آره زن عموم سه تا پسر  خاله ام  همسایه مامانم  دوستم

پس درسته این حرف اره؟

وای چه خوب با قاطعیت یه نفر میگفت منم راستش دقت کردم فامیل اینجوری شده البته اکثرا سومی رو نیاوردن ...

مبنای علمی نداشت حرفش

بستگی داره این بار چه کروموزومی بده😅

اتفاقا من ۳ تا دختر بیشتر دیدم تا ۳ تا پسر

جاری من دوتا پسر داشت سومی دختر شد

چه جالب خوشبحالش

2706