2733
2739
عنوان

خواهر کوجکتر

198 بازدید | 12 پست

ینی چون از خواهرام کوچکترم و ازدادشم ..باید من همیشه زنگ بزنم..۴ تا خاهر بزرگتر دارم..چهارمیه همیشه از بچگی بمن حسادت میکرد..حالا رفته به بقیه گفته که زنگ من نزنن چون کوچکترم وظیفه منه به بقیا زنگ بزنم..کسی نباید احوالم بپرسه..خونه مادرمن قبلا میرفتم(شهرستانن دوتا خاهرا تو شهر منم..چهارمیه توشهر مادر)گفته بود زنگ من نزنن دعوتم کنن..خودم زنگ بزنم برم خونشون

صبح بخیر ایران😶

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم هرجور راحتی همونجور زندگی کن هرکی هم ناراحت میشه با خودشه.مگه ادم چندبار زندگی میکنه

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
جواب بده ایا این رسمشه

داشتم تایپ میکردما برات عزیزم

😐چرا منو میخوری؟اسی بخدا من خوشمزه نیستما😂

خب میگم این رسمشه کسی احوالم نگیره چون کوچکترم

خب تو زنگ بزن 

تو این دوره زمونه نمیشه از کسی انتظار داشت

2738
اومد اینجا کاری کرد ابجی بزرکم گفت دیگه خونش نرم 

نگران نبا همه خانواده ها یک نفر توشون هست سوسه بیاد کلا زیاد تحویلش نگیر تا یکم بخود بیاد مهم نباشه واست اینو یادت باشه 

آتش کم محلی تند تر از شمشیر است

نگران نبا همه خانواده ها یک نفر توشون هست سوسه بیاد کلا زیاد تحویلش نگیر تا یکم بخود بیاد مهم نباشه ...

جالبه همونه ک اول شوهرم میخاس بره خاستگاریش ولی چون نامزد داشت منو ورداشتن