2733
2734

می دونم تلگرام داره ولی هر چی شمارش رو سیو میکنم میگه فلانی وارد تلگرام نشده این ربطی نداره که طرف بلاکم کرده یا داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصن نداره ک بخواد بلاک کنه

نه داشت تا پری شب که اول من بلاکش کردم حالا از بلاکی درش آوردم هر چی شمارش رو سیو میکنم میگه وارد تلگرام نشده.احتمال اینکه تلگرام رو پاک کرده هست؟

2738

خب اینی که میگی تلگرام نداره یااگه داره بایه خط دیگه نصب کرده که توشمارشونداری 

واسه بلاک بودنم اگه طرف بلاکت کرده باشه پروفایلهاشونمیتونی ببینی و آخرین بازدیدشو میزنه خیلی وقت پیش

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن