2737
2734

خیلی بی وقاست همش بهم میگه از زندگیم برو همش برگشته پیش زن اولش من و یچم هیشکی ادم حساب نمیکنه خودشم دیگه کلا نمیاد پیش ما اون زنش خونه زندگیشو‌ول کرده رفته ولی این همش دنبال اونه دق کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چی بگم!ای کاش تحقیقات میکردی متوجه مبشدی متاهله...نفقه ام نمیده؟

تحقیق کردیم‌بابا حاجی بود زنش اینجایی نبود هیشکی نمیدونست از اورم ناسازگار بوده منو دختر نیستم با هممچین مردی بمونم حتی سقطم کردم‌ولی نشد ایشونم بهم قول خوشبختی میداد اما حالا فقط بهم فشار دارن وارد میکنن همشون ک برم پول بخور نمیر میده شوهرم میلیاردره ولی ب ما نه زیاد سر میزنه هرچی هم بگم‌میذاره میره منم قایم کرده از همه کس

ميدوني چيه ما زنا از زنايي مثل شما خوشمون نمياد حالا حتي اگه ندونسته زنش شده باشي ميدوني زن ...

اون زن جدا شده بوده شهر دیکه بوده بچه هم نداشته شوهرمنم جون میدونست من اینجوری زنش نمیشم با شناسنامه سفید اومد جلو وقتی فهمیدم ک حامله بودم سقط هم کردم نشد چون نمیخاستم دیگه رفت توافقی با اون زنش جدا شه اونم حامله شد بعد پنج سال حالا کی زن اوله اینجا بنظرتون بعدم کی گفته زن اول ادمه زن دوم ادم نیست خدا رو خوش نمیاد ما هم از زنهای اول خوشمون نمیاد ون فک میکنن خودشون فقط حق زندگی دارن 

تحقیق کردیم‌بابا حاجی بود زنش اینجایی نبود هیشکی نمیدونست از اورم ناسازگار بوده منو دختر نیستم با هم ...

من که مجردم و تجربه ای ندارم که بتونم کمکت بدم ،تنها کاری که از دستم برمیاد برات دعا میکنم هرچی که به خیروصلاحه خودت و بچته پیش بیاد،غصه وحرص وجوشم نخور چون مشکلت رو که حل نمیکنه دورازجون فردا چهارتا مریضی ام میگیری اونوقت مشکلاتت چندبرابر میشه