2726
عنوان

سوال دارم ج بدین توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 71 پست
چه خوشگله

من کل راهکارموتوضیح دادم اگه عمل کنی مطمئن باش نتیجه میگیری موهای خواهرم نازکه ومیریخت وموخوره داشت به اصرارمن تایه ماه اونکاروکرد الان موهاش خوب خوب شدن واینکه من موهام همینجوری میدرخشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من کل راهکارموتوضیح دادم اگه عمل کنی مطمئن باش نتیجه میگیری موهای خواهرم نازکه ومیریخت وموخوره داشت ...

بستگی به جنس مو و پوست هرکسی داره عزیز

واسه بعضیا سوزش داره و میخاره و زخم میشه و برعکس میریزه

جدی ؟ 

اره

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
فقط شامپو کلییر البته تقلبی زیاد داره ها اصلش رو شوهرم استفاده میکنه و هربار به جون سازنده این شامپو ...

من یه کلیر زدم زیادتر شد احتمالا تقلبی بوده😒😭😂😂😂😂

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐