2410
2553
عنوان

سوال دارم ج بدین توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 71 پست
واسه موها خشک چی

اِویدِرم عالی بود واسه من 

ی دوره ی دوماهه فقط از همون استفاده کن 

هربارم 15 دقیقه باید رو موهات باشه و تو اون دوره هفته ای دو سه بار بری حموم

اگه در کنارش از اسپری ضد شوره هم استفاده کنی که عالیه

من امتحان کردم واقعا خوب شد و دیگه برنگشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونی قرص بیوتیکسین بخوری چون بیوتین داره برای پوست و مو هم خوبه عوارضم نداره چون فقط ویتامین داره ...

مرسی گلم

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2456
اِویدِرم عالی بود واسه من  ی دوره ی دوماهه فقط از همون استفاده کن  هربارم 15 دقیقه باید ...

اره اویدرم خوبه

من هروز میرم حموم اخه میشه لطفا اسم شامپو ها رو بگی شوره هات چربه یا خشک

برای موهای چرب شامپو فولیکا

و موی خشک اِویدِرم

نمیدونم اویدرم برای موهای چربم هس یا نه اما حرف نداره من خودم جواب گرفتم ازش عالی بود

از داروخونه بپرسین اگه داشته باشن عالیه

قیمت هردوتا بین ۳۰ تا ۴۰

اسی جون ببخشید کسی خال معمولی گوشتی نه‌ها خال کوچولو ورداشته فردا میرم خالهای رو صورتمو وردارم کک مک ...

خواهش میکنم گلم

2714
برای موهای چرب شامپو فولیکا و موی خشک اِویدِرم نمیدونم اویدرم برای موهای چربم هس یا نه اما حرف ندا ...

من اویدرم استفاده میکنم با این که موهام چربه راضیم ولی دیر به دیر به موهام میزنم شوره میکنه باز

من اویدرم استفاده میکنم با این که موهام چربه راضیم ولی دیر به دیر به موهام میزنم شوره میکنه باز

ی دوره ی درمانی باید داشته باشی

سخته اما ارزش داره چون دیگه برنمیگرده

ی ماهم شده با فاصله ی کم برو حموم و فقط از حموم شامپو استفاده کن و بزار 15 تا 20 دقیقه بمونه

ی دوره ی درمانی باید داشته باشی سخته اما ارزش داره چون دیگه برنمیگرده ی ماهم شده با فاصله ی کم برو ...

مرسی گلم

2706