2726
عنوان

سوال دارم ج بدین توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 71 پست
شامپو سیر پرژک کلا معجزه گر همه چیز موعه من ک راضی ام

من میزنم ولی اثر نداره

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
داداش منو کچل کرد این شامپو😬

عه من و شوهرم یه جور عجیب ازش جواب گرفتیم 

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثل شمام از شامپو کلییر یا اینکه از شامپو ضد شوره فولیکا استفاده کن من استفاده کردم خوب شدم

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم

بعد این که من دیوونم از کندن این شوره ها حس خوب میگیرم دوست دارم😭😂😂

2728
منم مثل شمام از شامپو کلییر یا اینکه از شامپو ضد شوره فولیکا استفاده کن من استفاده کردم خوب شدم

من کلیر میزدم بدتر شدم ولی فولیکا رو میگیرم مرسی

بین 30 تا 40 که بستگی به اندازشم داره برای کاهش چربی مو خیلی خوب بود💙😃

مرسی گلم

2706