2726
عنوان

سوال دارم ج بدین توروخدا

439 بازدید | 71 پست

موهام شوره چرب میزنه بعد میکنم زخم میشه میسوزه پوست سرم چیکار کنم😥

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

شامپو ضد شوره

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شامپو سیر پرژک کلا معجزه گر همه چیز موعه من ک راضی ام

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
برای چربی موهات شاید باورت نشه من خودمو کشتم ولی فقد یه راه حل داشت شامپو ویتامینه گلرنگ مخصوص ...

قیمتش چنده گلم چه رنگیه

شامپو ضد شوره برای موهای چرب فولیکا خیلی خوبه😢❤

قیمتش چنده گلم

شامپو سیر پرژک کلا معجزه گر همه چیز موعه من ک راضی ام

داداش منو کچل کرد این شامپو😬

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
اب پیاز بذار و موهاتو دوروزیبارباروغن گرچک ماسازبده هفته ای دوبارهم اب پیازبذاردوساعته بمونه موهاتم ...

مرسی گلم

2706