2733
2734

بله... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

نه بابا میرن چکاب  همیشه الزاما این کوفتی نیست 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعضیاشون مشکوکن برای مطمئن شدن میرن

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

انکولوژی برای کموتراپی رادیوتراپی خون و... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
مثلا ی فوق تخصص خون و انکولوژی هست الزاما سرطان ندارن چون ممکنه مشکل خونی باشه ببین دقیق چیه ...

اخه من خالم ازمایش خون داده بعد کم خونی شدید داره و افت شدید پلاکت خون 

بعد هم پزشک عمومی بهشون گفته باید به انکولوژیست مراجعه کنین

2738
مثلا ی فوق تخصص خون و انکولوژی هست الزاما سرطان ندارن چون ممکنه مشکل خونی باشه ببین دقیق چیه ...

درسته 

مثلا یه پزشک می تونه متخصص انکولوژی و متخصص خون باشه... 

اخه من خالم ازمایش خون داده بعد کم خونی شدید داره و افت شدید پلاکت خون  بعد هم پزشک عمومی بهشو ...

خوب فریتینشون احتمالا کمه سرم اهن دکتر تجویز میکنه ینی قرص یحتمل ج نمیده دیگه اگر خ کم باشه میرن سراغ سرم اهن

سرطان کدومه

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
اخه من خالم ازمایش خون داده بعد کم خونی شدید داره و افت شدید پلاکت خون  بعد هم پزشک عمومی بهشو ...

عزیزم خب باید بره پیش متخصص انکولوژی چک کنه ببیته دلیلش چیه... 

خوب فریتینشون احتمالا کمه سرم اهن دکتر تجویز میکنه ینی قرص یحتمل ج نمیده دیگه اگر خ کم باشه میرن سرا ...

ولی متخصص انکولوژیست رو من خودم قبلا شنیده بودم افرادی میرفتن که به سرطان دچار هستن

ولی متخصص انکولوژیست رو من خودم قبلا شنیده بودم افرادی میرفتن که به سرطان دچار هستن

عزیزمماخصص انکثلثژی خالی بله!

خون و انکولوژی خیر

بستگانم میرن این دکتر اصن چ حرفیه

عزیزمماخصص انکثلثژی خالی بله! خون و انکولوژی خیر بستگانم میرن این دکتر اصن چ حرفیه

خب اون پزشک عمومی هم‌ نگفته ببرید پیش متخصص خون و انکولوژی 

گفته ببرین پیش متخصص انکولوژی

خب اون پزشک عمومی هم‌ نگفته ببرید پیش متخصص خون و انکولوژی  گفته ببرین پیش متخصص انکولوژی

بلا دوره

با ی ازمایش خون کلی دکتر نمیتونه همچین تشخیصی بده

من ک حس میکنم مشکلشون همونه ک گفتم

2706