2733
2734

نچ😐🔪

همینم کم بود عشق ی طرفه رو هم بچشم 😑😂

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن شکر  خدا غلط کرده منو نخواد😂

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728
2738

نه والا کلا نمیدونم چرا یبار عاشق شدم وبهمم نرسیدیم بعد ازون همه واسم مث یه رهگذر بودن هنوزم مجزدم هنوزم مجرده🙂و درگیر رابطه های زیادی شدم ک همش شد تجربه و عبرت و وسط منجلاب توبه کردم و ول کردم همه چیو و برگشتم به خودم🙂👌🏻الان زندگیم ارومه و خوبه و خدا رو بیشتر از همیشه کنارم حس میکنم

واسه همه ی کارای اشتباهم پشیمونم زیاد تاوان دادم...

هنوز قبلیه پیگیره و اذیتهاش هست از دور کلیییی تهدید کرد هروقت ازدواج کنی عکسامونو نشون همسرت میدم و خراب میکنم همه چیو و تا یمدت یاد تهدیداش میفتادم‌خواب نداشتم

ولی اهمیت نمیدم

خدایی ک منو از اون منجلاب کشید بیرون اون ادم با ذهن و رفتار مریضم میتونه شفا بده

توروخدا درگیر رابطه های اشتباه نشید....

توروخدا زاپاس پیدا نکنید واسه قبلیه

تهش هیچی نیس

تباهیه

گناهه

حسرته

ضرر و زیانه

و روح افسرده

نه والا کلا نمیدونم چرا یبار عاشق شدم وبهمم نرسیدیم بعد ازون همه واسم مث یه رهگذر بودن هنوزم مجزدم ه ...

😭😭😭منم تو یه رابطه ایم ک میترسم تمومش کنم و بیاد واسم شرشه دم خونم

😭😭😭منم تو یه رابطه ایم ک میترسم تمومش کنم و بیاد واسم شرشه دم خونم

😣

اون دم خونه هم اومد یبار دیگه بعد ندیدم بیاد شایدم اومد ولی من ندیدم

ولی فک کنم به خونم‌تشنه س

انقدر برام ادم اشتباهی بود خدا میدونه....

همه ی کارهای خلاف شرع و عرف و خلاف انسانیت واسش عادی بود

به جرات میگم من با شیطانی تورابطه بودم ک بعد ۸ ماه شناختمش و کندم خودمو ازش....

سایه ی شیطان بعضی وقتا همین رابطه های دوزاریه

الانم بعضی وقتا خیلی میترسم میگم‌نکنه واقعا یروز ازدواج کنم همچین کاری کنه

ولی بعدش میگم اخه کی جرات میکنه بره ب کسی بگه خانمت قبلا با من بود

😣 اون دم خونه هم اومد یبار دیگه بعد ندیدم بیاد شایدم اومد ولی من ندیدم ولی فک کنم به خونم‌تشنه س ...

نه اینکارو نمیکنه همش تهدید الکیه .چن سالته عزیزم؟من ازین پسر خیلی میترسم دوسش دارمااااا اما من چون دمدمی مزاجم یهو دیگ خوشم نمیاد ازطرف خیلی بده این اخلاق

نه اینکارو نمیکنه همش تهدید الکیه .چن سالته عزیزم؟من ازین پسر خیلی میترسم دوسش دارمااااا اما من چون ...

۲۳ سالمه گلم

چرا میترسی ازش؟

اونی ک من باهاش تو رابطه بودم از این ادمای شر بود

شر ک میگم ینی اگه یکی تو رانندگیم ازش سبقت میگرفت راشو میبست پیاده میشد و کتکش میزد یا ناسزا و فحشش میداد....

خداااارو شگککککرر شناختمش و جواب منفی دادم 

۲۳ سالمه گلم چرا میترسی ازش؟ اونی ک من باهاش تو رابطه بودم از این ادمای شر بود شر ک میگم ینی اگه ...

از خودش ک نمیترسم اخلاقش بیست هس.

میگم اگ یروزی خاستم تموم کنم رابطه رو و ازد اج کنم با شخص دیگ (چون ما 22 سالمونه و برا اون کمش باید تا27 صبر کنم)بیاد دم خونه و ابرومو ببره

2706