2737
2734
عنوان

دلم نمیخواد اینارو بخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 1242 بازدید | 116 پست
اها همش رو خوندی نتیجه چی بود من که زود پاک کردم 

اول اینکه گفتی یه سیتریزین بخور 

تو این عکس سه تا سیتریزین هست 

من قبلا خیلی داروی خواب اور خوردم حتی یبار به قصد خودکشی چهل تا خوردم برا همینه واقعا بدنم مقاوم شده جواب نمیده 

فقط ایکاش تا وقتی تسلیم نشدم و کم نیا‌وردم دوباره این مشکل حل بشه همین 

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
میتونی قوی شی عزیزم هرچند که واکنشت نرماله ادم سالم با مشکلات زیاد افسرده میشه خب طبیعتش اینه قرار ...

دارم 

چیزایی ک بخوام بهش برسم هست ولی من عین قوطی نوشابه سریع له میشم 

و میدونم پشتکار رسیدن ب هدفمو ندارم تا وقتی این مشکلم حل نشه 😞 تازه خانوادمم هستن که خیلی باهاشون اختلاف دارم ینی رسمااا انگار ندارمشون تو زندگیم همه چیمو جدا کردم شدم مثل کسی ک یه اتاق کرایه کرده تو یه خونه 😞 وضعیت مالی هم هست همه چی هست عشقی ک نمیتونم فراموشش کنم و الان حس میکنم با یکی دیگس و دارم پر پر میشم هست همه ی اینا رو چکار کنم ؟

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول اینکه گفتی یه سیتریزین بخور  تو این عکس سه تا سیتریزین هست  من قبلا خیلی داروی خواب ...

اها درسته بقیش رو نخوندی دوستم رو بهت گفتم کاش پاک نمی کردم عزیزم خلاصه حرفم این بودش که با خودکشی هیج وقت راحت نمی شی(((ادامش رو گوشیم اسکیرین گرفته بخون از متن😚

اها درسته بقیش رو نخوندی دوستم رو بهت گفتم کاش پاک نمی کردم عزیزم خلاصه حرفم این بودش که با خودکشی ه ...

خداوکیلی چه گوشی ای اتفاقی هی دستم گیر می کنه اسکیرین می گیره اینجام گرفته 😂❤️❤️❤️

2728
خوردن اینه با هم نمیکشتت فقط مغزتو و عصبتو مختل میکنه فلج میشی 

انقد خوردم دیگه حافظه ندارم 

اها درسته بقیش رو نخوندی دوستم رو بهت گفتم کاش پاک نمی کردم عزیزم خلاصه حرفم این بودش که با خودکشی ه ...

همرو خونده بودم 

بازم ممنون ک ب یه غریبه ی مجازی انقد اهمیت میدی ❤️

دارم  چیزایی ک بخوام بهش برسم هست ولی من عین قوطی نوشابه سریع له میشم  و میدونم پشتکار ر ...

ببین عزیزم مشکلاتی داری که در حد خودت زیادن ولی حاد نیستن

عشقت رفته خب درک مگه چندسالته؟ چند نفرو شناختی با چند نفر تو رابطه بودی و جواب نداده؟ 

خانوادت پشتت نیستن اره سخته اما تا کی به اونا نیاز داری؟ 

درست تموم میشه دخترعاقلی هستی سرکار میری مستقل میشی، باید یاد بگیری از یه چیزایی تو زندگیت بگذری بازم عاشق میشی 

ذهنتو از همه چی خالی کن و فقط به مستقل شدنت به روزی به خودت به جایگاهت افتخار میکنی فکرکن 

2738
ببین عزیزم مشکلاتی داری که در حد خودت زیادن ولی حاد نیستن عشقت رفته خب درک مگه چندسالته؟ چند نفرو ش ...

عشقم رفته 

میدونی نمیدونم شاید برات مسخره باشه ادما متفاوتن ولی من قبل این اقا پیشنهاد زیاد داشتم ولی ب دلم نمیشنشستن از طرفی یه قراری داشتم با خدا ک خدایا من با کسی دوس نمیشه تو همسر خوبی نصیبم کن 

ینی میخوام بگم عشق نوجوونی و بچگونه اینا نداشتم 

وقتی این فرد رو دیدم واقعا واقعا حس کردم همونه ک از خدا خواسته بودم 

عشق اولمه 

سه سال تو رابطه بودیم ب قصد ازدواج اصلا ن برام تکراری شد ن چیزی فقط هرروز بیشتر از روز قبل عاشقش شدم 

یساله کات کردیم اون خواست بره اونم وقتی جندروز قبلش راجع ب مدل لباس عروس و اینکه عروسی چجوری باشه با من حرف مبزد راجع ب اینکه کجا زندگی کنیم چجوری زندگیو بچرخونیم همه چی حتی یذره خواهر و مادرشم میدونستن ک من هستم   

هنوز حسم بهش همونه بعد یسال کات که ازم کلی ایراد گرفت و رفت هروقت میبینمش ضعف میکنم 

از من سرتره بعضی وقتا فکر میکنم لیاقتو ندارم 

اینجا خیلی میگن اه دوسپسر چیه چرا براتون مهمه این ادم شوهر بود برای من فقط غیر رسمی بود عشق اولم بود همه ی دنیام بودم دارم میگم ک یساله رفته من هنوز روز ب روز بیشتر عاشقش میشم حسرت اینو میخورم چرا مال من نیست 

از دستش دادم بدجور هم رفت دیگع نمیاد الانم فکر میکنم با یکی دیگس دارم روانی میشم حداقل قبلا یه امیدی داشتم برگزده الان هیچی 

خانوادم هم واقعا شرایطم باهاشون سخته یع تاپیک زدم خانواده م باعث خجالتم میشم اگع حال داشتی بخون توضیحش طولانیه

یکی از دلایلی ک عشقم رفت خانوادم بودن 

هزار بار باهاشون حرف زدم ولی ادمی ک فکر میکنه پرفکته امیدی ب تغییرش نیست از طرفی خانواده ی من اصلا جوری نیستن درددل کنم باهاشون 

وضع مالی هم ک نکم بهتره همیشه هشت من گروه نه منه

وضع روحی افسردگی بدبینی استرس همه ی اینارو دارم 

تازه اینهمه ک نوشتم خلاصه بودا هرکدومو توضیح بخوام بدم خیلییی طولانیه بخاطر همین میگم پیش مشاور نمیتونم صحبت متم

سبزا کلونازپام هست میشناسم

اره افرین 

استارتر لطفا بگو مشکلت چیه کمکت کنیم عزیزم

نوشتم عزیزم کامل توضیح دادم چند پست بالاتر

قربونت عزیز دلم مجازی و غیر مجازی نداره به هرکی بتونم کمک می کنم😚❤️❤️❤️

چون ماهی 🌸❤️❤️

چیشده چرا اینجوری شدی 

توضیح دادم ص چهار

2706