2410
2553
عنوان

دلم نمیخواد اینارو بخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 1242 بازدید | 116 پست
اوه مای گاد چرا نفهمیدم  به هرحال بعد این همه سال دروغ شنیدن منطق حکم میکنه باور نکنم هرچی  ...

ن خودکشی چیه

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
دوتاشم بخوری خوابت میبره دیگ  اینهمه بخوری حدای نکرده ناقصی چیزی میشی عزیزم

نه قبلنم زیاد خوردم 

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ن خودکشی چیه

پس عشقم الکی نگو این همه قرص ریختی کف دستت برای آرامشت! مگه داریم!

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
به این فک کن ک بیماریت با این داروها خداروشکر کنترل میشه  خیلیا هستن یه بیماری لاعلاج دارن ارز ...

ارزومه میمردم و جونمو میتونستم ببخشم به کسی ک دلش میخواد زندگی کنه 

2720

اون سبزا کلونازپامه؟

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
با اینا ک نمیمیرم میخورم ک فقط بخوابم 

من ظهرهم توی تاپیکت بودم باهات حرف زدم

اگ مشکلت همونه ک خیلی خوب درکت میکنم چون خودم دارم داغون میشم

اگ چیزدیگه ایه امیدوارم خیلی زود به آرامش برسی عزیزم❤

پس عشقم الکی نگو این همه قرص ریختی کف دستت برای آرامشت! مگه داریم!

اره عزیز دلم من قبلا ب قصد خودکشی قرص خوردم میدونم اینا نمیکشه 

ولی بدنم ب خواب اور مقاوم شده برا همون زیاد میخورم

2714
عه؟جدا برای خواب یکیشم بسه بابا عزیزم

نه بدنم مقاوم شده

اره عزیز دلم من قبلا ب قصد خودکشی قرص خوردم میدونم اینا نمیکشه  ولی بدنم ب خواب اور مقاوم شده ...

آخه من توداروخانم میدونم نمیشه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
من ظهرهم توی تاپیکت بودم باهات حرف زدم اگ مشکلت همونه ک خیلی خوب درکت میکنم چون خودم دارم داغون میش ...

همونه 

ممنون ک درکم میکنی 😞 حالی ک یروزه داری من یکساله دارم امیدوارم تو مثل من نشی خیلی خستم خیلی

ارزومه میمردم و جونمو میتونستم ببخشم به کسی ک دلش میخواد زندگی کنه 

نه این حرفو نزن همه ادما مشکل دارن ، در مقابلش همه هم یه دلیل و امیدی واسه زنده بودنشون هست 

ذکر الا بذکر الله تطمئن القلوب رو زیاد بخون 

و این نیز بگذرد رو زیاد با خودت تکرار کن 

خدا بدلت ارامش بده بحق این شب عزیز🙏❤

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
آخه من توداروخانم میدونم نمیشه

خب منم مثل تو سر و کارم با داروعه دانشجو سال چهار داروسازیم 

2706