2726
عنوان

چتای قدیم شوهرم با دوست دختراش رو دیدم 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1751 بازدید | 93 پست
بله یکی عین خودم تاپیک دومموبخونی متوجه میشی ولی مردم ازبس بدبین شدن باورندارن چطور من به همه پسرابد ...

نه عزیزم انقد تو جوای بد نباش روت تاثیر می زاره یکیش همین سایت و اینستا و غیره

به خدا پسر پاکم هست ولی خدا همه چیزو به یه نفر نمی ده اگه پاک پیدا کردی وضع اوکیم نداشت چشم پوشی کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فكر مي كنم منظورشون زمان مجرديه ، كه خب طبيعيه يه پسر ٢٨ ساله دوست دختر و رابطه جنسي داشته باشه فكر ...

ببخشید چیش طبیعیه؟؟؟!!!!

پس هرزگی به چی میگن؟!

بهتره این روابط رو عادی جلوه ندیم

ناسلامتی مسلمانیم و چهارچوبی برای خودمون داریم

من قبول دارم انسان جایزالخطاست ولی این روابط هم بدون مشکل نیست. حالا قضیه کسی که دیگه توبه کرده و پشیمون شده و الان تغییر کرده فرق میکنه

2728
فكر مي كنم منظورشون زمان مجرديه ، كه خب طبيعيه يه پسر ٢٨ ساله دوست دختر و رابطه جنسي داشته باشه فكر ...

بستگی به تفکر هر کسی داره و هر کسی مثل خودشو جذب می کنه. از نظر من ایراد داره بیشتر از این لحاظ که آدمی نیست که رو خودش کنترل داشته باشه. 

ببخشید چیش طبیعیه؟؟؟!!!! پس هرزگی به چی میگن؟! بهتره این روابط رو عادی جلوه ندیم ناسلامتی مسلمانی ...

شما از كجا ميدوني كه صيغه نخونده؟! تو همون دين اسلام طبيعيه ، والا بعد از زمان بلوغ همه نياز جنسي دارن ، چيز قايم كردني نيست . طرف عاشق شده صيغه خونده  از چي بايد توبه كنه؟!!!  خيلي زشته كسيكه ادعاي دين و اسلام داره انقدر راحت تهمت هرزگي بزنه

چرا خودتو اذیت می کنی؟؟؟ بی خیال شو، گذشته رفته الان حاله، اگه مرد خوبیه ول کن پیگیر گذشته ش نباش، به قول معروف تنها یک زمان بسیار مهم وجود دارد و آن حال است و مهم ترین کس آن است که الان کنار توست...

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒

به خدا اشتباه کردی که رفتی سراغش تا یه چی درآوردی ازش 

هممون گندکاری کردیم هرکی قد خودش 

چشم پوشی کن همونجور ک خالق از اشتباهاتت چشم پوشونده 

آفرین خوشگلم 

اونا مال قبلنه بشین زندگیتو بکن

خودت تا حالا دوس پسر نداشتی؟! اگر اهل این چیزا نبوده باشی احتمال داره برات یکم سخت بگذره ولی میگذره 

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
بستگی به تفکر هر کسی داره و هر کسی مثل خودشو جذب می کنه. از نظر من ایراد داره بیشتر از این لحاظ که آ ...

كاملا درسته هر كسي بايد هم كفو خودشو پيدا كنه ، ولي از من به شما نصيحت پسري كه تا ٣٠ سالگي رابطه جنسي رو تجربه نكرده يا داره دروغ مي گه يا گي تشريف داره . 

شما از كجا ميدوني كه صيغه نخونده؟! تو همون دين اسلام طبيعيه ، والا بعد از زمان بلوغ همه نياز جنسي دا ...

من تهمت هرزگی نزدم به شخص خاصی 

ولی توی هزاران نفر شاید صد تاش صیغه خونده باشه، این یک واقعیته که‌ اکثرا خارج از چارچوب هست روابطشون، این رو که نمیخوای انکار کنی

ما نباید این روابط رو عادی جلوه بدیم، اتفاقا من آدم مذهبی نیستم ولی این روابط رو خارج از شرع و عرف میدونم

البته خیلیا جوونن و خام هستن و بعدا ازکارشون‌پشیمون میشن یا دیگه‌تکرار نمیکنن قضیه اینا فرق داره چه بسا پاک‌تر از هرکس دیگه‌ای میشن

كاملا درسته هر كسي بايد هم كفو خودشو پيدا كنه ، ولي از من به شما نصيحت پسري كه تا ٣٠ سالگي رابطه جنس ...

نه عزیزم نه گی نه دروغ می گه میشه فکرو تربیت کرد هرجا نره. پسری که از صب تا شب سره کاره دوست دخترم نداره اهل فیلم و نگاه های چشم درار نیست کمتر از پسرای اونجوری در معرض تحریک شدنه

كاملا درسته هر كسي بايد هم كفو خودشو پيدا كنه ، ولي از من به شما نصيحت پسري كه تا ٣٠ سالگي رابطه جنس ...

عزیزم الان خود شما داری به همه پسرا که تا سی سالگی مجردن تهمت می‌زنی و بقیه رو نسبت به همه پسرا بدبین میکنی

خیلی از پسرا تا سی سالگی مجردن و هیچ رابطه ای هم نداشتن اینجور نیست که بگیم همه داشتن بستگی به تربیت و ... داره

نه عزیزم نه گی نه دروغ می گه میشه فکرو تربیت کرد هرجا نره. پسری که از صب تا شب سره کاره دوست دخترم ن ...

دقیقا همینطوره

پسری که سرگرم کاره یا پایبند اصول و عقایده و... کمتر دنبال‌ این چیزاس

دقیقا همینطوره پسری که سرگرم کاره یا پایبند اصول و عقایده و... کمتر دنبال‌ این چیزاس

خیلی نیاز جنسی تو جامعه ما بزرگ شده بابا اصلا اینجوری نیست که خودتو ول کنی هر کاری خواستی بکنی که چی نیازه! 

خیلی نیاز جنسی تو جامعه ما بزرگ شده بابا اصلا اینجوری نیست که خودتو ول کنی هر کاری خواستی بکنی که چی ...

اره واقعا همینه

خیلی ها دلیل خطاهاشون رو گردن نیاز جنسی میندازن

اگر اینطور باشه که قانون جنگل میشه

پست تفاوت انسان و با حیوان چیه؟

قدرت عقل و اختیاره دیگه

2706