2737
2739

چند سالتونه 

بارداریدا

من خیلی استرس دارم 

خدایابخاطر همه چیز ممنونتم خدایاشکرت خدایا منوبخاطر ناشکریا ببخش خدایا تاپاکم نکردی خاکم نکن.... یاحسین ع خدایا تورو به امام حسین قسمت میدم کمکم کن بشم اونی که میخوای...  

۳۲سالم

هنوز باردار نشدم

هرچی خدا بخواد😞

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلام  منم یک ماهه اقدام کردم ... انشالله خیره .... استرس نداشته باشید دکتر من میگن  باردا ...

خیلی استرس دارم هرکاری هم میکنم برطرف نمیشه خیلی استرسی هستم😢

زانگ نبی...وانگ نبی...چونین کتابی زندگی...😎
سلام  منم یک ماهه اقدام کردم ... انشالله خیره .... استرس نداشته باشید دکتر من میگن  باردا ...

من اول استرس بودم بعد دست و پا دراوردم😂😂😂 چهارماهه ازدواج کردم دوماه ال دی خوردم دوماهه قطع کردم بچه دار شم چرا نمیشم نمیدونم. اونوقت مامانم یک شب قرص یادش رفت ما خواهر دار شدیم تو ۲۰ سالگی 😂😂😂

من اول استرس بودم بعد دست و پا دراوردم😂😂😂 چهارماهه ازدواج کردم دوماه ال دی خوردم دوماهه قطع کردم ...

چند سالته من ۲۱

خدایابخاطر همه چیز ممنونتم خدایاشکرت خدایا منوبخاطر ناشکریا ببخش خدایا تاپاکم نکردی خاکم نکن.... یاحسین ع خدایا تورو به امام حسین قسمت میدم کمکم کن بشم اونی که میخوای...  
خیلی استرس دارم هرکاری هم میکنم برطرف نمیشه خیلی استرسی هستم😢

نه عزیزم سعی خودتو بکن استرس نداشته باشی .... دکترم گفتن دمنوش گل گاو زبون و سنبل الطیب  دم کنید بخورید برای آرامش خوبه

کنار تو درگیر آرامشم ... ❤
2706