2726
عنوان

نمااااااز

69 بازدید | 9 پست

دلم نماز مرتب درست حسابی بدون  وسواس بدون  تنبلی بدون فکر بیماریم رو میخواد  وقتی  میبینم  بعضیا رو این مسائل وسواس نیستن و مقیدم میگم عه منم کاش نمازام  و روزه هام  مثل فلانی مرتب و پیوسته بود  دلتنگ نمازم و روزه 

افسوس ک دیگه اراده ندارم حتی برای درس خواندن اهمال کاری تو جونمه ......همش نگرانم

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

دوست دارم امام  رضا بیاد سراغم ازش شفا بخوام بگم جوری وسواسمو خوب کنه که اصلا یادم بره یک روز اینجوری بودم

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

منم ارادم اینجور بود

ولی اول مجازی رو گذاشتم کنار

بعدم کم کم رو خودم کار کردم

هیچی یه شبه اتفاق نمیفته

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم ارادم اینجور بود ولی اول مجازی رو گذاشتم کنار بعدم کم کم رو خودم کار کردم هیچی یه شبه اتفاق ن ...

ربطی  نداره بعضیا مقیدن مثل غذا خوردنه براشون‌ 

عزیزم وسواس چی داری؟

دوست  ندارم  راجبش بگم

ربطی  نداره بعضیا مقیدن مثل غذا خوردنه براشون‌

خودتو با بقیه مقایسه نکن

اگه واقعا میخوای، رو خودت و ارادت کار کن

اگرم نمیخوای ک بحثش جداست

البته من اون بیماری ک میگی رو نمیدونم شایدم اون تأثیر داره واست

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی