2726
روغن رو نگا نکردم.... بلافاصله استارت نزدم یه نیم ساعت گذشته  بود

عزیزم انشالله که تسمه هست ولی همیشه خواستی حرکت کنی اول آب ماشین وروغنو کنترل کن این دوتا عوامل مهم ماشینند من خودم ی چند مدت روغن ماشینو عوض نکرده بودم‌موتورم جرم گرفته بود تعمیرکار عصبانی شد گفت مگه الاغ سواری می کنی گفت برو خداروشکر کن ماشین یاتاقان نزده 

نه عزیزم تسمه نباید موتور بازبشه 

منظورم سرسیلندر بود. چون سوپاپ ها کج میشه

هیـــــــــــچ وقــــت ... ؛ " قــرص هــایی " کـــه حـــال آدم را خــــــــوب مـــی کننـــــــد ... ؛؛ جـــــای " خـــــــــوب هـــایـــی " را کـــه دل آدم را قـــــرص مـــی کننــــد ... ؛؛؛ نمـــــــــــــــی گــیــــــــــــــــــــرنــــــــــد ... !!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بوکسل کن ببر نمایندگی. میفهمم خیلی سخت و ضد حاله. ایشالا که چیزی نباشه. تنهایی؟؟ 

نه تنها نیستم خواهرامم هستن منتها بخاطر اونا نمیخوام به روی خودم بیارم حرفی نزدم ولی از درون خیلی بدم اینجا باشما ها در میون گذاشتم 

2728
عزیزم انشالله که تسمه هست ولی همیشه خواستی حرکت کنی اول آب ماشین وروغنو کنترل کن این دوتا عوامل مهم ...

قول میدم از این به بعد نگا کنم خدا جونم خواهش میکنم من اینمقدار پول رو ندارم اصلا بخدا دلم گریه میخواد بخاطر اطرافیانم خودمو خندون نشون میدم که مهم نیست و اینا

قول میدم از این به بعد نگا کنم خدا جونم خواهش میکنم من اینمقدار پول رو ندارم اصلا بخدا دلم گریه میخو ...

ازته دلم برات دعا می کنم عزیز دلم من درکت می کنم نگران نباش فک کن‌ماشین بچته خیلی بهش برس بهمون خبر بده چی شده 

ازته دلم برات دعا می کنم عزیز دلم من درکت می کنم نگران نباش فک کن‌ماشین بچته خیلی بهش برس بهمون خبر ...

مرسی عزیزم قربونت.. قول میدم حتما بهش برسم به شمام خبر میدم

درکت میکنم.ایشالا با کمترین هزینه درست بشه

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞
فدای دل مهربونت مرسی

یاتاقان زمانی میزنه که بی روغن مونده باشه مگه روغن سوزی داشته ماشینت؟؟

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

عزیزم ممکنه تاپیکتو حذف کنی؟ شماره موند من نمیدونستم حذف نمیشه

هیـــــــــــچ وقــــت ... ؛ " قــرص هــایی " کـــه حـــال آدم را خــــــــوب مـــی کننـــــــد ... ؛؛ جـــــای " خـــــــــوب هـــایـــی " را کـــه دل آدم را قـــــرص مـــی کننــــد ... ؛؛؛ نمـــــــــــــــی گــیــــــــــــــــــــرنــــــــــد ... !!!

عزیزم پستی ک شماره مونده توش حذف کن مرسی

ازته دلم برات دعا می کنم عزیز دلم من درکت می کنم نگران نباش فک کن‌ماشین بچته خیلی بهش برس بهمون خبر ...

سلام عزیزم ماشینو میبرم کرج احتمال زیاد شاتون زده 

2706