2737
2734
عنوان

بنظرتون همسرم کروناکرفته؟

390 بازدید | 63 پست

سلام دوستان

همسرم لرز شدید داره اما تب نداره 

تهوع داره و گهگاهی یه تک سرفه و جسارتا یکمم اسهالی شده بود

دکتر رفتع امشب اکسیژن خونش روگرفته و تب سنج وایناگفته کرونانداری

نمیدونم چیکارکنم 

بنظرتون کروناست؟مثل بید داره میلرزه

زنداداشم اینجوری شد کرونا داشت

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم اینا معلوم نمیکنه تست بده شاید شبه کرونا گرفته 

شبه کرونا چیه؟ 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

ب نظرم کروناس

دکتر با ی تب و اکسبژن نمیتونه نظر بده

من تب نداشتم

اکسیزن خونم اوکی بود

لرز شدید داشتم

کرونا خفیف بودم

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

بايد تست بده ما هيچ علامتي خوانوادگي نداشتيم فقط مادرم عدم هوشياري و عدم تعادل پيدا كرد ما فكر كرديم مغزش مشكل داره رفتيم مغز و اعصاب بعد برا بستري تست گرفتن كرونا مثبت بدون هيچ سرفه اي تازه ريه اش هم درگيره 

2738

اگه هم گرفته باشه چیزه خاصی نیست فقد ترس نداشته باشه من عموم فوت کرده تازه بخاطر کرونا تو مراسم خاک سپاریش تو حال خودم نبودم رفتم جلو خودمم گرفتم فقد فقدددد تو رو خدا اگه داشت بیمارستان نفرستش اصلا تو خونه خوب میشه بیمارستان بره تمومه کارش زبونم لال

اگه هم گرفته باشه چیزه خاصی نیست فقد ترس نداشته باشه من عموم فوت کرده تازه بخاطر کرونا تو مراسم خاک ...

خدا رحمت کنه عموتون رو چرا همه میگن بیمارستان نرید چ اوضاع بدی شده

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...
ب نظرم کروناس دکتر با ی تب و اکسبژن نمیتونه نظر بده من تب نداشتم اکسیزن خونم اوکی بود لرز شدید د ...

اطرافیان ازشماگرفتن؟چون اوایل شب انقدر شدید نبود خونع مامانم بودیم یوقت من ومامانم وبچم نگرفته باشیم

خدا رحمت کنه عموتون رو چرا همه میگن بیمارستان نرید چ اوضاع بدی شده

مرسی عزیزم

چون برای اینکه امارو ببرن بالا دستی دستی میکشن و اینکه اونجا خودش یه عالمه ویروسه  من گرفتم خونه بودم خوب شدم ولی عموم‌ نشد هر کدوم از فامیلامون رفتن بیمارستان فوت کردن  

2706