2733
2739
عنوان

دوست دخترم گریه کرد

9322 بازدید | 108 پست

سلام ، یه موردی پیش اومده واسم که واقعا دارم اذیت میشم و بجز این سایت جای دیگه ای برای درد دل پیدا نکردم..

من با یه دختر دوست هستم که ما فقط دوست معمولی بودیم اما اون همش یه جوری غیر مستقیم می‌گفت که دوست داره صمیمی تر بشیم.

از اونجایی که ما فقط دوست معمولی بودیم من حس خاصی بهش نداشتم و با وجود اینکه شخصیت اون دختر رو خیلی دوست دارم اما واقعا نمیدونم عاشقش هم میتونم باشم یا نه!

خلاصه امروز من اوکی دادم که صمیمی تر بشیم. اما بعد از چند ساعت عذاب وجدان و از اونجایی که دودل بودم تصمیم گرفتم قبل از اینکه یه دوستی ساده که علاقه خاصی توش نیست به عشق تبدیل بشه جلوشو بگیرم و حداقل قبل از اینکه همه چیز از اینی که هست بدتر بشه جلوشو بگیرم

میدونستم اون ناراحت میشه اما ترجیح دادم الان برای یک روز ناراحت بشه و قضیه رو فراموش کنه ، اما طوری نشه که ما بعد از دو سال رل بودن کات کنیم و تا آخر عمر با خاطرات همدیگه زندگی کنیم! و وقتی اسمش که هلیا هست رو می‌شنوم بغضم‌بگیره!

وقتی بهش گفتم گریه کرد 😭 و منم از گریه ی اون گریم گرفت و هنوزم ناراحتم بخاطرش

ولی من واقعا خوبی اونو میخواستم و برای خودش این کارو کردم. نمی‌خواستم که بعدا بیشتر اذیت بشه.

ای کاش هیچوقت نمیذاشتم کار به اینجا بکشه

بنظرتون من کار درستی کردم؟

بارالها! باز کن در را به رویم.. بنده ام!

کاش وقتی موندنی نیستین وارد رابطه نشین

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله حتی بنظر من دیگ اون رو هم نبین کلا جدا بشین

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2731
2738

از اولش باید میگفتی نه بعد از ٢ سال که وابستش کردی

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
2706