2726
عنوان

داداش تعصبی من

2343 بازدید | 24 پست

بچه ها من برج۱۰ پارسال اینستارو نصب کردم ماتوخونه زندگی میکنیم که پسر سالای داره دختر اجازه نداره جز واتساپ چیز دیگه ای تو گوشیش باشه ولی پسر تا دلتون بخواد اون ور این وره این چند ماه همش دزدکی میرم اینستا زیادم توش حرفه ای نیستم ترس واسترس که نگو میرم حموم باید گوشیمو تو کمد بزارم وقفل کنم مبادا به دسته برادرم بیفته چند روز پیش ی مشکلی برا گوشیم پیش اومد که مجبور شدم اینستارو حذف کنم تا داداشم گوشیو درست کنه نگو که اثر انگشتشو گذاشته رو گوشیم وپریروز گوشی بدستش افتاد ودید که اینستا دارم وقتی اومدم دیدم گوشیم دستشه خون به مغزم نرسید وجلو چشام سیاه شد ترس بدی افتا  تو جونم اونم گفت این بود جواب اعتمادی که بهت داشتیم وتا دلتون بخواد حرف زد وتوهین وتحقیر وتهمت بااینکه خودشم اینستا داره وحسابی کیفشو میبره دیگه اینستارو برا همیشه نمیتونم داشته باشم با اینکه من استفاده سالمی ازش داشتم وخودشم گشت وهیچی توش پیدا نکرد ن چتی ن چیزی.اینهمه ناعدالتی وظلم تاکی خدااااا دلم دیگه طاقت نداره اخه چرا😔😔خدا لعنت کنه مردایی که به ناموسشون سوءظن دارن وخیلی سختگیری میکنن رو چیزای بی اهمیت وپیش پا افتاده😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یجوری بزن کف و خونو باهم بالا بیاره ینی چییییییییی والا اینستا بیشتر واسه پسرا بده همش زنای لختی داره واس دخترا ک مشکلی نداره خیلی مظلومی بخدا من بودم سلیطه بازی در میاوردم 

شماهم بگوییدبه برادرتان این بودنتیجه اعتمادمن که اثرانگشت نامبارکتان راگذاشتید؟بدون هیچ ترسی حق تان رابگوییدوبگیرید،یااوهم کارهاییش زیرنظرشماباشدیادخالتی نکند،قهرکنیدتاباخیال راحت کارتان راانجام بدهید،

معذرت می خواهم اماماددروپدربی عرضه وبی غیرت وبی لیاقتی دارید.

اگر خبر داشته باشه توی نی نی سایتی فکر کنم شهیدت کنه😂

😂😂😂😂😂

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
2706