2726
عنوان

قیافه و ازدواج

370 بازدید | 26 پست

دوستان به نظر شما قیافه چقدر در ازدواج مهمه؟؟

اخه من کلا خیلی از بزرگترا میشنوم که میگن بخت ادم باید قشنگ باشه ولی خب واقعا من مثلا هر چی دختری دیدم که قیافشون سطح پایینه واقعا یا ازدواج نکرده بودن یا اینکه ازدواجشون همچین تعریفی نداشت.

نظر شما چیه؟؟

قیافم در سطح پایینه 

ازدواجم تعرفیه 😁😊🤗

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قیافم سطحش پایینه     ازدواج کردم خبر میدم موفقیت آمیز بوده یا نه

نه میدونید منظورمه از سطح پایین چهره ای هست که کلا نه تنها خوب نیست بلکه متوسط هم نیست ینی مثلا خب طبق معیار ها واقعا زشت محسوب میشه 

من خودم یه خانمی هست در همسایگیمون ایشون نزدیک ۴۰ سالشونه اما خب واقعا چهره خوبی ندارن و با اینکه حتی وضع مالشون هم خیلی خوبه اما تا الان خواستگار درست حسابی نداشتن

پیشونیت قشنگه حتما

❤️🤗😊

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
نه میدونید منظورمه از سطح پایین چهره ای هست که کلا نه تنها خوب نیست بلکه متوسط هم نیست ینی مثلا خب ط ...

ن من منظورم معمولی بود . ن اینکه یکیو ببینی بگی وای چ زشته . اونا دیگه احتمالش کمه 

ی صلوات مهمونم کن ....
2706