2733
2734
عنوان

شهر کرد

122 بازدید | 24 پست

خانمایی ک اهل شهرکردین بگین اولای برج 9 زمان خوبیه برامسافرت دوسه روزه ؟اب و هواش چطوره ؟جاهای دیدنیش کجاس؟

پدرم تو برای من قوی تر از آنی  ک بمیری💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فعلا بشینید خونتون تا مریضی تموم بشه بعدش جاهای خوب معرفی میکنم بیاین قدمتون روچشم 

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

دیگ کرونا هم کشکه 😵😵😬😬😬

ب نظرم نرو،جاریم اینا شهرکرد زندگی میکنن،میگن پلاک غیر بومی بیاد اینجا،مردم از خجالتش در میان.

دم شهرکردیا گرم❤❤❤❤

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
2738
من خوزستانی ام کل روزاش گرمه بخاطر همین نمیدونم جاهای دیگه کی سرد میشه

اخی اتفاقا منم خوزستان ازدواج کردن ولی شهرکردیم اونجا همین الان بخاری روشنه اگه ب خاطر برف میخوای بری ک خوبه ولی کلا سرد میشه تا اون نوقع

اخی اتفاقا منم خوزستان ازدواج کردن ولی شهرکردیم اونجا همین الان بخاری روشنه اگه ب خاطر برف میخوای بر ...

یعنی ممون برم اونجا برف ببینم وای خداااااا تاحالا برف از نزدیک ندیدم فقط تو فیلما دیدم😂

پدرم تو برای من قوی تر از آنی  ک بمیری💔
2706