2733
2734
عنوان

اعتماد به نفس

196 بازدید | 17 پست

دیروز مدیرمون گفت تو نه یک پله که ده تا پله از بقیه بالاتری ولی اصلا اعتماد به نفس نداری........قبلا هم شنیده بودم از کارم راضین......ولی راست میگه اصلا خودمو قبول ندارم.......چه کنم  

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  

خودت باش دختر

شرمنده نباش دختر

این دوتا کتاب رو بخون

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اسی جونم لطفا برا تاپیک آخرم گزارش بزن منم برات حمد میخونم

بلد نیستم باید برم رو اون سه نقطه؟؟؟؟

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
2731
2738
اره گلم زده گزارش بزن روش بعد یچی بنویس دلیلشو

چی بنویسم؟؟؟مثلا بنویسم عکس

کتااااب بخون حتمااااا

یکی از حسرتام اینه که دوران دبیرستانمو بدون اعتماد بنفس گذروندم!! بدون اینکه خودمو دوست داشته باشم

خواهشا  اشتباه منو تکرار نکن 

لذت ببر از زندگیت

خوشحال باش

واسه ارزوهات از همین الان تلاش کن

عاشق خودت باش

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2706