2410
2553
عنوان

خانوما کیا کرونا داشتن برای خشکی گلو و کیپی بینی چی خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 3856 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
ایشالا که علایمتون حاد نشه. اما سعی کنین تو خونه درمون شین. بیمارستان نرین اصلا. الان چند وقته متوجه ...

شوهرم حدود ی هفته 

سرفه ک میکنه خیلی شدیده 

تب و لرز و سردرد بسیار بدی هم داشت

منم چند روزه

شوهرم حدود ی هفته  سرفه ک میکنه خیلی شدیده  تب و لرز و سردرد بسیار بدی هم داشت منم چند ...

ایشالا که به زودی هر دو سالم و سرحال بشید.

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش زندگی و حاجتم یه صلوات بفرستین... خدایااااا شکرت منم مامان شدم. خودت نگهدار و مواظب تو دلیم باش.
2714
شما احساس میکنی گلوت تنگه یا همش میخوای گلوت رو صاف کنی و اوایل وقتی نفس عمیق میکشیدی گلوت صدا میداد ...

من این مراحلو گذروندم 

بله همش میخواستم گلمو صاف کن 

انقد که خاروش گلو داشتم احساس میکردم یه چی ته گلومه

الان خوب شدم

امشب ک اصلا نمیتونم بخوابم راه نفسم خیلی خشک 

من تو اسفند یه روز احساس سنگینی کردم تو نفس کشیدن از فرداش دیگع نتونستم غذا بخورم دو روز همش اب میخورم ده کیلو لاغر شدم احساس میکردم گلوم تنگه نمیتونم چیزی قورت بدم بعدش الان گلوش خشک شده و اصلا خوب نمیشه از خرداد تا حالا وقتی میخوام گلوم رو صتف کنم تا روی قفسه سینم صداش عوض شده و همش میخوام صاف کنم ولی نمیتونم

بله من دیشب گلوم صدا میداد وقت نفس کشیدن 

وقتی نفس عمیق از دهن بکشید پایین انگار ته حلق هوا یجوری صطا میده مثل قدیم نیست و اینکه من یه شب احساس سنگینی تنفس کردم بعدش بی اشتهایی و بعدش یکم ضعیف بودن بدن ولی تب نداشتم ولی سه ماه بعدش راه میرفتم گلوم یه حالتی بود همش انگار خشک بود ته گلوم صدا سوت میداد

2706