1874
1924

خیلی اذیتم 

چشام خشکه توی اب گذاشتم 

ابریزش بینی دارم و کیپ میشه 

گلوم وحشتناک خشکه خیلی اذیتم 

دانش آموزان و ماماناشون بخونن👈👈👈                تدریس مجازی و رفع اشکال  عربی برای تمام پایه ها و کنکور * فقط خانم ها*.هزینه هم جلسه ای  فقط 10 هزار  برای کسایی ک توانایی مالی ندارن هم رایگان .موفق باشید.

واسه گلوت آب سیب بخور

آخرین روزی که باهم بودیم آخرین خاطره ی قشنگم بود بااینکه همش گریه کردیم وهمدیگه رومحکم بغل کرده بودیم بااینکه میدونستیم مرگ ویرانگرفردای همان روزمن وتوروازهم جدامیکنه ولی بازم قشنگ بودچون تواون روزهم میدیدی هم میشنیدی حتی دلداریم میدادی که بعدازمرگم غضه نخورگریه نکن..اماامروزهرچقدرهم گریه کنم دیگه تونیستی که بغلم کنی واشکاموپاک کنی به خودم میگم نکنه فراموشم کرده ولی نه..تومنوفراموش نمیکنی میدونم فقط نمیتونی دیگه جوابموبدی..وقتی برادری ازدنیامیره قلب خواهرش روهم باخودش میبره..
برای گلودرد شربت زادیتن بخور 

ندارم تو خونه 

دانش آموزان و ماماناشون بخونن👈👈👈                تدریس مجازی و رفع اشکال  عربی برای تمام پایه ها و کنکور * فقط خانم ها*.هزینه هم جلسه ای  فقط 10 هزار  برای کسایی ک توانایی مالی ندارن هم رایگان .موفق باشید.

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

واسه گلوت آب سیب بخور

الان واقعا توانشو ندارم بحدی بهم فشار اومد ی دره کره قورت دادم شاید ی کم نرم بشه خشششششک  گلوم 

1922

با سرم شستشو هی بینیت رو بشوووووررر 

منم بینیم خیلی کیپ بود خیلی کمکم کرد 

برای گلوت هم دکتر به منم دیفن هیدرامین ساده داد 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1911
کدوم شهری؟ تست دادی؟ مطمینی داری؟

شوهرم مثبته منم خیلی از علائمشو دارم 

با سرم شستشو هی بینیت رو بشوووووررر  منم بینیم خیلی کیپ بود خیلی کمکم کرد  برای گلوت هم ...

دیفن هیدرامین خوردم 

هیچ فایده نداره 

بجز خشکی درد هم دارم 

سرفه هم زیاد ندارم ولی خشکه اصلا انگار ببخشید مخاط گلوم خشک شده

1826
الان واقعا توانشو ندارم بحدی بهم فشار اومد ی دره کره قورت دادم شاید ی کم نرم بشه خشششششک  گلوم& ...

تامیتونی مایعات بخوربخصوص آب سیب 

آخرین روزی که باهم بودیم آخرین خاطره ی قشنگم بود بااینکه همش گریه کردیم وهمدیگه رومحکم بغل کرده بودیم بااینکه میدونستیم مرگ ویرانگرفردای همان روزمن وتوروازهم جدامیکنه ولی بازم قشنگ بودچون تواون روزهم میدیدی هم میشنیدی حتی دلداریم میدادی که بعدازمرگم غضه نخورگریه نکن..اماامروزهرچقدرهم گریه کنم دیگه تونیستی که بغلم کنی واشکاموپاک کنی به خودم میگم نکنه فراموشم کرده ولی نه..تومنوفراموش نمیکنی میدونم فقط نمیتونی دیگه جوابموبدی..وقتی برادری ازدنیامیره قلب خواهرش روهم باخودش میبره..
احساس میکنی ته گلوت یه چیزی هست ؟؟؟

نمیدونم فقط ب سختی اب دهنمم جم میشه قورت بدم و ی مقداری درد تو گلوم هست

عزیزم منم همینطور بودم گلوم مثل چوب خشک بود.تا میتونی آویشن  داغ بخور ویروس رو تو گلو از بین می ...

مرسی گلم 

چند روز طول کشید خوب بشید 

من خیلی اذیتم

ایشالا که علایمتون حاد نشه. اما سعی کنین تو خونه درمون شین. بیمارستان نرین اصلا. الان چند وقته متوجه ...

شوهرم حدود ی هفته 

سرفه ک میکنه خیلی شدیده 

تب و لرز و سردرد بسیار بدی هم داشت

منم چند روزه